За що любити чоловіка?

Фото - За що любити чоловіка?


Чоловіки зовсім не схожі на жінок, тим не менш, неможливо уявити життя без них. Давайте спробуємо відповісти на питання: за що любити чоловіка? Що в ньому такого, чому жінка віддає своє серце «в руки» сильної статі.
Любов до чоловіка

Не секрет що у чоловіків і жінок абсолютно різні життєві цінності, та й жіноча логіка деколи просто несумісна з чоловічою. Однак ніхто не сперечатиметься з тим, що жінка є господинею в будинку, в той час як чоловік - господар усього життя. За своєю природою кожна жінка любить підкорятися сильному і владному чоловікові. Правда, чоловік при цьому повинен грамотно управляти жінкою, не ущемляючи її права і ні в якому разі, не принижуючи її гідність.

Так за що ми любимо чоловіків? Кожна жінка любить свого чоловіка за безліч речей. Приміром, за його доброту і ніжність по відношенню до неї, за, нехай і грубувате, але тільки йому властиве, почуття гумору. За ті здібності, якими вона не володіє: лагодження крана, ремонт комп'ютера або машини, та й просто за його миле, часом забавне, вираз обличчя під час сну.

Як правило, істинна і міцна любов з'являється у жінки з часом, а не миттєво, як багато хто схильний вважати.

«Але навіщо любити чоловіка, який є злочинцем, наркоманом чи алкоголіком?», - Запитаєте Ви. Якщо такий чоловік нагадує жінці дитини, пробуджуючи її материнський інстинкт, або ж був дуже цікавий їй у свої кращі часи, то навіть такого негідника продовжують любити. При цьому потай залишаючи надію на те, що ситуація поправна.

Риси та особливості

Давайте позначимо основні характеристики, що визначають любов до чоловіка:

  • Сміх. Хто як не чоловік знає, як змусити посміхнутися свою слабку половинку. Як ти не крути, а жінці подобається, коли її намагаються розсмішити хорошою жартом, веселою історією або анекдотом.
  • Правда. На відміну від жінок, чоловіки не схильні ходити навколо. Найчастіше вони чітко викладають свої думки, невдоволення або переживання. Саме їх чесність часто допомагає жінкам правильно оцінювати різні ситуації.
  • Сила. Навряд чи хто-небудь може уявити собі похід в магазин без сильних чоловічих рук. Відкрити консервну банку або дістати предмет з верхньої полиці - спробуйте обійтися без чоловіка.
  • Розвага. Можна довго розповідати про схильність хлопців до розваг, як до нерозумних, так і до небезпечних. А адже кожній жінці хочеться отримати свою порцію веселощів і адреналіну.
  • Настрій. Якщо у жінки депресія або поганий настрій, тільки чоловік може знайти світлу сторону, навіть у, здавалося б, безвихідної ситуації. Позитивний настрій є воістину чоловічий межею, за яку не можна не любити хлопців.
  • Новизна. Будь-який чоловік прагне пізнати що-небудь цікаве і нове, при цьому, абсолютно не піклуючись, чи сподобається йому відкриття чи не дуже.
  • Чоловіча допомога. Так, добре обізнана жінка, може самостійно зупинити витік, відремонтувати кран або машину. Зате наскільки приємніше, якщо ці обов'язки візьме на себе чоловік, позбавивши, таким чином, даму від зайвих проблем.
  • Дрібниці. На відміну від жінок, які емоційно сприймають кожну дрібницю, чоловіки не розмінюються на дрібниці. Саме безтурботність відрізняє їх від жінок, і допомагає інакше дивитися на ситуацію.
  • Турбота. Чоловік завжди знає, коли слід запропонувати напій своїй дамі, подарувати подарунок або обійняти, щоб подарувати відчуття тепла і захищеності. Чоловіча турбота приємна кожній жінці, і не важливо, чи згодна вона з цим чи ні.
  • Міцні обійми. Коли жінка засмучена і потребує підтримки, чого їй хочеться в першу чергу? Правильно, відчути силу чоловічих рук, обіймають її. Тих самих рук, які обіцяють допомогу і підтримку, а також захист від усіх негараздів.


» » За що любити чоловіка?