Що цінують чоловіки в жінках?

Фото - Що цінують чоловіки в жінках?


З давніх часів кожна жінка прагнути бути ідеальною, але чи залучають чоловіків такі жінки і що цінують чоловіки в жінках? Швидше вони вважають їх роботами, вони все можуть і без чоловіка, їм не потрібна підтримка і більшість просто вважатиме себе негідним. Насправді проблема полягає в тому, що погляди жінок і чоловіків абсолютно різні, власне ніколи і не були схожими, особливо, що стосується відносин. Тому як чоловікам, так і жінкам важко зрозуміти один одного. Але є секрети, розкриваючи які, можна з легкістю стати для певного чоловіка ідеальною.

 1. Розумові здібності.

  Жінка, звичайно ж, повинна бути розумною і освіченою, але ні в якому разі не показувати що вона розумніша чоловіки. Адже в такому випадку, це образить чоловіка, і він вважатиме вас вискочкою. Та й варто визнати, що все знати неможливо, і ви обидва маєте високий рівень інтелекту, інакше нічого не знайшли б одне в одному. При цьому, зауважте, жінці дозволено, бути іноді дурненькою. У той час як чоловік, іноді може бути дитиною.

 2. Зовнішність.

  Не секрет, що чоловіки люблять очима. Жінка повинна бути красивою, доглянутою і акуратною. Повинна знати міру в макіяжі. Що стосується одягу, то не всім чоловікам важлива висока мода. Головне, щоб жінка не виглядала як клоун і не була сіренької мишкою. Тому весь образ жінки повинен залучати, а не викликати сміх у оточуючих.

 3. Внутрішній світ.

  Зовнішні дані, повинні підкріплюватися внутрішньою красою. Жінка повинна бути примхливою в міру і не будувати з себе маленьку дитину. Повинна бути вірною і ласкавою до свого чоловіка, і недоступною для інших. Крім того, обов'язкова для чоловіків жіночність. Тому не варто приміряти на себе чоловічі ролі. І, звичайно ж, сексуальність, при цьому зауважте, не вульгарність і не скромність, а золота середина між усім цим. Саме такими вважають найкращі якості жінки.

 4. Любов до себе.

  Багато чоловіків говорять про те, що ідеальна жінка, це та, яка любить більше себе, ніж чоловіка. Насправді складається таке враження, що чоловіки не сильно розуміють, до чого такі відношення можуть привести. Звичайно, в даному контексті чоловіки мають на увазі збереження своєї свободи. Адже така жінка не шукає зустрічей, не дзвонить по кілька разів на день і не особливо цікавиться деталями проведеного без неї часу. Але при цьому подібний тип жінки може з легкістю змінити свій вибір чоловіки, та й вірність не багатьом з них притаманна.

 5. Емоційні прояви.

  Жінка повинна бути так, сказати «живий», багатої на емоційні прояви. Повинна бути цікавою, веселою і часом безтурботним. Так само з легкістю переживати важкі ситуації, саме таке ставлення до проблем допоможе знайти швидко рішення чоловікові. А істерики ніхто не любить і жоден чоловік не витримає.

 6. Готовність до побуту.

  Говорячи про те, яких жінок цінують чоловіки, неможливо не згадати хазяйновитість. Жінка повинна створювати затишок у домі, смачно готувати і з посмішкою зустрічати чоловіка з роботи. При цьому не показувати свою втому, інакше чоловік почне відчувати себе винуватим.

Варто відзначити, що у всіх смаки різні, залежно від цінностей. Крім того, як стверджують багато психологів, чоловіки все ж шукають в жінці схожість з мамою. Звичайно не зовнішні подібності, а ті якості ідеальної жінки, які допомагають чоловікові розкритися і відчувати себе комфортно. Саме мама в дитинстві його підштовхувала на правильні рішення і ця роль переходить до дружини в дорослому житті, але робити це потрібно так, що б чоловік був упевнений в тому, що будь - які рішення він прийняв сам, а не, бо йому наказали.

Крім того, як би чоловіки не говорили про те, що їм потрібна свобода, насправді їм потрібна безмежна любов жінки і підтримка. Всі вони хочуть бути потрібними і незамінними. А поруч хочуть бачити жінку, яка для всіх буде загадкою, але тільки не для них. Тому будьте самими собою, майте у всьому міру. І приймайте коханого чоловіка таким, яким він є.


» » Що цінують чоловіки в жінках?