Чим жінка краще чоловіки?

Фото - Чим жінка краще чоловіки?Жінка і чоловік сильно розрізняються за особливостями психіки і сприйняття світу. І чоловіки, і жінки мають свої слабкі і сильні сторони. Чим жінка краще чоловіки? 15 переваг жінки над чоловіком допоможуть знайти відповідь на це питання.

 1. Жінка легко може займатися відразу кількома справами одночасно, тоді як середньостатистичний чоловік може сконцентруватися тільки на одному занятті.
 2. Жінка краще переносить біль, так як в жіночому організмі виробляється гормон естроген, який має знеболювальну дію. Больовий поріг жінки вище.
 3. Очі жінки мають кут огляду в 180 градусів, у той час як зір чоловіки - тунельне, тобто погляд чоловіка спрямований прямо перед собою. Ось чому чоловікові важко знайти в натовпі, наприклад, свого друга - він зазвичай дивиться тільки вперед.
 4. Жінка має більш сильним нюхом, ніж чоловік. Особливо загострюється жіноча чутливість до різних запахів в кінці менструального циклу.
 5. Чим жінка краще чоловіки? У жінки набагато сильніше розвинена інтуїція, вона здатна передчувати деякі події і приймати вірні рішення на підсвідомому рівні.
 6. Чоловік рідше страждає депресією, ніж жінка. Зате чоловіча депресія триває набагато довше, ніж жіноча, і частіше закінчується самогубством. Жінці простіше самій впоратися зі своїми психологічними проблемами. Тому більшість пацієнтів психіатричної лікарні - чоловіки.
 7. Жінка частіше посміхається, частіше дивиться в очі своєму співрозмовнику, а чоловік, як правило, уникає прямого погляду при діалозі. Тому жінка більш уважна, вона здатна розрізняти емоційні стани людини краще, ніж чоловік. Відносини жінки з близькими людьми глибше і душевніше.
 8. Чоловік хворіє рідше, зате довше і серйозніше, ніж жінка. Жінка легше переносить хворобу, часто продовжуючи під час неї працювати і вести звичайний спосіб життя.
 9. Жінка більш витривала і терпляча, хоча і фізично слабше чоловіки.
 10. Чим жінка краще чоловіки? Жінка набагато чутливіші і здатна отримати більше задоволення від сексу, ніж самий чутливий чоловік. Наприклад, множинний оргазм.
 11. У жінки обидві півкулі мозку працюють взаємопов'язано, тоді як у чоловіка одна половина мозку відповідає за логічне мислення, а інша - за образне, і чоловікові важко задіяти одночасно обидві половини.
 12. У жінки краще розвинена здатність до вивчення мов, жінка робить менше граматичних помилок у тексті. Мова жінки зазвичай красивіше і милозвучніше, ніж мова чоловіки.
 13. Жінка в дитячому та підлітковому віці починає розвиватися раніше, ніж чоловік: раніше ходити, говорити, читати, філософствувати.
 14. В середньому жінка живе на сім-десять років довше чоловіки.
 15. Чим жінка краще чоловіки? Жінка не пригнічує свої емоції, на відміну від чоловіка. А придушення емоцій провокує інсульти, інфаркти та депресії.


» » Чим жінка краще чоловіки?