Чому чоловіки бояться жінок?

Фото - Чому чоловіки бояться жінок?

На питання, чому чоловіки бояться жінок, знайдеться величезна кількість відповідей. Насамперед ми пропонуємо покопатися в психіці боязких чоловіків. Швидше за все, у такого чоловіка мама має авторитарний характер. Отже, подібний страх навіяні чоловікові з дитинства. Він слабкий характером, підпорядковується жінкам і шукає прототип своєї мами. Але сильній жінці він буде не підтримкою, а тягарем.
Чому чоловіки бояться сильних жінок

По-перше, погодьтеся, якщо сильна жінка постійно доводить, що вона сильна, то жити в цій боротьбі стає нестерпно. Якщо амбіції стають важливіше людських відносин, то сильну жінку не витримає не тільки чоловік, але і взагалі хоч якісь люди. По-друге, навіть сильному чоловікові може подобатися слабка за психотипом дівчина. Йому приємно за нею доглядати, піклуватися, а сила характеру зовсім не є для нього якимось особливим перевагою в жінці. Більше того, домагатися сильної жінки і жити з нею буває вкрай енергозатратно. Люди природним чином тягнуться до легких шляхах. Мабуть, з цієї ж причини чоловіки часто уникають красивих жінок.

Чому чоловіки бояться красивих жінок

Краса жінки для чоловіка є сигналом, що йому доведеться боротися з конкурентами. Далеко не всі чоловіки готові до такої боротьби, навіть якщо зовні вони таке бажання демонструють. Їм легше знайти менш красиву і, можливо, менш впевнену в собі дівчину. Чоловіки часто знають або інтуїтивно відчувають, що не дуже красиві жінки не так впевнені в собі (цим навіть користуються пікапери), оскільки в дитинстві і підлітком віці краса для дівчаток та дівчат є фактором, що дозволяє їм займати домінуюче положення серед одноліток. Ці підліткові комплекси переносяться і в доросле життя, і не дуже красива жінка може стати ще й закомплексованою, що, однак, може сприяти її особистого щастя. Науково доведено, що люди шукають подібних собі в пару, також і те, що любов робить чоловіка боязким. А красивих людей все-таки менше, ніж звичайних або некрасивих. Тому красивим жінкам доводиться довше чекати собі рівню, а якщо не чекати, то і і пошуки треба вести більш ретельні. Чим вище запити, тим складніше їх виконати.

Красивим сильним жінкам пропонуємо не скаржитися на долю, а то як же вони можуть називати себе сильними? І знайомитись, а також грамотно вибудовувати відносини з чоловіками самостійно так, щоб вони від вас не збігали.


» » Чому чоловіки бояться жінок?