Чи можна чай годує мамі?

Фото - Чи можна чай годує мамі?


Здійснилося! Ви стали мамою! Після нелегкого періоду вагітності, здавалося б, повинно прийти деяке полегшення, хоча б у строгості дієти. Однак тепер на перший план виходить наступна тема - харчування при годуванні груддю. Багато мам, вивчивши безліч джерел, мають повне уявлення про те, що можна їсти і що не можна. Але щодо кількості та якості рідини виникають питання. Наприклад, дуже часто постає питання, чи можна чай годує мамі?

Під час вагітності майбутні матусі обмежували себе у споживанні рідини. Починаючи годувати грудьми, її кількість повинна зрости до півтора літрів в день. Що ж пити? Ті жінки, які люблять чай, цілком можуть собі дозволити цей напій. Але потрібно пам'ятати деякі правила:

  1. Міцний чорний чай не варто пити часто. Він, як і кава, занадто збуджує нервову систему. Якщо Ви любителька саме чорних сортів чаю, намагайтеся заварювати легкий, неміцний напій.
  2. Трав'яні та фруктові чаї, незважаючи на безсумнівну користь для самої жінки, можуть викликати у грудничка алергію і розлад ще не зміцнілого шлунка.
  3. Зараз у продажу є спеціальні чаї для годуючих жінок. Вони корисні, але сильно захоплюватися ними теж не варто, це може призвести до надлишку молока.
  4. Найоптимальніший варіант для годуючої мами - чай зелений. До одного з його властивостей відносять лактогенного. Іншими словами, він підсилює утворення молока. До того ж, він найбільш корисний серед усіх видів чаю, тому що містить багато антиоксидантів. Він бадьорить, але в міру, захищає і зміцнює серцевий м'яз, містить в собі багато вітамінів та інших корисних речовин. Приблизно також діє і білий чай, але він менш поширений. Дуже хороша для годуючої мами і для малюка - чашечка теплого, неміцного зеленого чаю з молоком!


» » Чи можна чай годує мамі?