Як писати стоячи?

Фото - Як писати стоячи?

Ніхто не стане приховувати, що вміння писати стоячи для чоловіків - зручний подарунок природи. По-перше, дозволяє справити нужду «по-швидкому», по-друге, робити це можна навіть в тих місцях, де зробити це вкрай незручно. От і вийшло, що з часом питанням про те, як писати стоячи, задалися і самі жінки в надії позбавити себе від ряду клопоту.
Дами, встаємо до пісуари!


І винахідники пішли назустріч дівчаткам, дівчатам, мамам і бабусям - створили нехитрі пристосування для жінок. Писати стоячи прекрасній половині людства тепер зовсім не складно. Справедливості заради слід зауважити, що сама ідея появи цієї штуковини була жартівливій. Однак потім, коли нехитрі прилади завоювали ринок, пані оцінили їх по достоїнству. Невеликі і компактні, вони стали просто порятунком у випадках, коли можливість сечовипускання в сидячому положенні з яких-небудь причин відсутній. Наприклад, після важких пологів, в результаті яких довелося накладати шви в області промежини, або банально - в громадському туалеті. У країнах Європи пристосування давно користуються попитом у шанувальниць гігієни та безкоштовно роздаються в багатьох клозетах.

Що ж із себе представляє цей прилад? Взагалі, девайсів придумано чимало. Але сенс один - це або пластикова воронка, або конусоподібний пакет з щільної непромокаючої паперу. Другий варіант одноразовий, саме він використовується в громадських місцях.

Фото самого агрегату, а також інструкції, як писати стоячи дівчині з його допомогою, можна без зусиль відшукати в інтернеті.

Як навчити хлопчика писати стоячи

З дітьми все набагато складніше. У хлопчаків власний прилад, і навчити малюка управляти їм буває дуже і дуже непросто. Одні запевняють, що в цю науку потрібно присвячувати одночасно з приучением до горщика, інші - з досягненням дитиною певного віку.

Як правило, діти привчаються до горщика на рік-півтора, а остаточно починають дружити з ним тільки до трьох років. Але саме в рік-півтора і хлопчики й дівчатка пісяють абсолютно однаково - сидячи. Однак чим дорослішими хлопчик, тим простіше донести до нього естетичні питання походу в туалет. До 3-4 років, за словами, фахівців, дитина вже повинен-таки засвоїти науку писання стоячи.

Як же зробити процес пізнання максимально ефективним і цікавим для дитини? Для початку не тиснути на малюка авторитетом. Розкажіть йому про те, як треба, по можливості, хай тато розшифрує науку на практиці, а потім просто нагадуйте малюкові про цю необхідність. Все має проходити в ігровій формі.

При цьому пускати процес навчання на самоплив психологи теж не радять. Дитині може сподобатися «сидячий» спосіб життя, а чим старше дитина, тим складніше буде викорінити звичку.

Писати стоячи: як пояснити?

  1. Як уже згадувалося вище, кличте на допомогу чоловіків. Наочний приклад в цьому випадку надійніше будь-яких умовлянь. Папа, старший брат, дідусь - підійде будь-який вчитель.
  2. Краще починати навчання в літню пору року. Тоді й одягу менше, і варіантів для практики більше.
  3. Коли малюк запроситься в туалет, чи не садіть його, а підійміть горщик перед ним. Згодом деякі хлопчики починають самі піднімати для себе горщик.
  4. Обладнайте для дитини унітаз, щоб йому було зручно в нього ходити: поставте невелику лавку або дитячу підставку.

І як би там не було - не переживайте! Памперси в школу ще ніхто не одягав.


» » Як писати стоячи?