Чому боляче писати?

Фото - Чому боляче писати?


У перший раз людина може відчути біль при сечовипусканні в будь-якому віці, навіть в самому ранньому. Виражається вона по-різному, на початку процесу, в кінці, після спорожнення сечового міхура, навіть може супроводжуватися виділенням крові. Якщо раптом стало боляче писати, що робити, вирішити може тільки лікар. Причину болю встановлює тільки він після здачі аналізів. Але ми розглянемо кілька ситуацій, коли це можна зрозуміти самостійно. Хоча це не виключає похід до лікаря!
Болі у дітей

Причин виникнення болю при сечовипусканні у дітей набагато менше, ніж у дорослих. Але є і свої, які не виникають у дітей. Загальна причина для всіх - запалення сечового міхура (цистит). Якщо дитина плаче, запитує, чому боляче писати, необхідно згадати, чи не переохолоджувався він останнім часом. Якщо таке було, то можна припустити цистит і екстрено, до походу до лікаря, можна дати йому відвар мучниці, заварити пакетик урологічного збору. Ні в якому разі не садити в теплу ванну! Буває писати боляче хлопчикові. Спочатку з'являються рідкісні скарги, потім все сильніше і сильніше. Дитина починає боятися йти в туалет, тримає сечу, потім йому стає ще болючіше. У хлопчиків буває звуження крайньої плоті і тканин головки (фімоз). Простими словами кажучи, дірочка для проходу сечі дуже маленька. До 4 років це не є захворюванням, а потім необхідний похід до хірурга.

Болі у дорослих при запаленні

  • Запалення сечового міхура є найчастішою причиною виникнення болю при сечовипусканні. Циститом хворіють майже всі жінки. У чоловіків ця хвороба зустрічається набагато рідше. У жінок коротше і ширше сечові канали, по яких проникає інфекція. Але і в тих і в інших в будь-якому віці може виникнути питання, чому боляче писати при циститі. При цьому захворюванні вражається слизова. На місці цієї поразки можуть виникнути больові зони, які дуже часто починають кровоточити, тому стає боляче писати в кінці, і може з'явитися кров.
  • Наступна причина болю - венеричні захворювання. Це хламідіоз, при якому вражається вся сечостатева система хламідіями, трихомоноз вражає простату у чоловіків і шийку матки у жінок, гонорея хвороба, що впливає на уретру, шийку матки, і інші органи сечостатевої системи. Практично при всіх венеричних захворюваннях з'являється біль при сечовипусканні, і не на початковій стадії. Так що якщо таке трапилося, вам терміново треба йти до лікаря.
  • Причиною болю також може стати сечокам'яна хвороба. Коли виходить камінь, він може не збігатися по ширині з сечоводом, і буде розрізати своїми краями слизову. Болі в цьому випадку точкові і дуже сильні.
  • Боляче писати може стати і при інфекційно-запальному процесі при уретриті. Біль треба відразу починати лікувати, поки інфекція не піднялася вище і не вразила інші органи.

Після сексу

Також досить часто виникає питання, чому боляче писати після сексу. Тут два можливих повороту подій. Або ви заразилися чим-небудь від партнера, і біль - перший симптом захворювання, або ви настільки захопилися процесом, що натерли зовнішні статеві органи, а може навіть і внутрішні. Таке буває після довгого утримання. Треба почекати. Поки ранки затягнуться, і біль пройде.


» » Чому боляче писати?