Боляче займатися сексом?

Фото - Боляче займатися сексом?

Статевий акт не завжди супроводжується виключно приємними відчуттями. Тому багатьох людей хвилює, чи дійсно займатися сексом боляче, як уникнути цього болю і чому вона з'являється. Але однозначної відповіді на ці питання просто не існує. Все залежить від того, при якому саме вигляді сексу виникають неприємні відчуття, коли і в якій позі.
Чи боляче займатися першим сексом?

Саме дефлорація, а точніше, відчуття під час неї хвилюють всю молодь без винятку. Як відомо, багато дівчат відчувають неприємні, а часом навіть сильні больові відчуття. Більш докладно про те, чому перший статевий акт практично завжди болючий, ви дізнаєтеся з нашої статті - Чому перший раз боляче. До представленої в ній інформації можна додати лише те, що біль відчувають далеко не всі дівчата. І багато лікарів гінекологи говорять про те, що основною її причиною є страх, рефлекторне стиснення м'язів тазу і піхви, що призводить до труднощів введення статевого члена.


Але іноді і хлопці, вперше займаються сексом, можуть відчувати біль. Це може бути пов'язано як з психологічним фактором, так і з невеликими травмами, які можуть бути отримані безпосередньо під час сексу.

Уникнути хворобливих відчуттів або хоча б зменшити їх вираженість можливо. По-перше, необхідно розслабитися і повністю довіритися партнеру. По-друге, тривалість прелюдій повинна бути максимальною, оскільки лише сильне збудження може допомогти уникнути болю. По-третє, можна використовувати спеціальні мастила і презервативи з анестетиком, які зменшать неприємні відчуття.

Біль при анальному сексі

Експерименти в сексі часто закінчуються не тільки болем, але іноді навіть травмами. Так, в соціумі склалася стійка думка про те, що анальний секс, особливо в перший раз - це дуже і дуже боляче. І пояснюється це тим, що такий вид сексу неприйнятний для людини. Але чи боляче займатися анальним сексом насправді, або ж це виключно страшилки?

Ті жінки і чоловіки, які практикують такий статевий акт, одноголосно говорять про те, що при належній підготовці болю немає, а може бути присутнім лише невеликий дискомфорт, який дуже швидко проходить. Біль виникає лише в тих випадках, коли партнери недосвідчені, різання у своїх рухах і не приділили достатньо часу підготовці. Як і при дефлорації, саме страх є ключовим фактором виникнення болю.

Уникнути болю допоможе попередня підготовка до анального сексу. Можна використовувати спеціальні іграшки і мастила. Всі дії повинні бути акуратними, повільними і збудливими. Але вони не повинні доставляти дискомфорту.

Біль під час сексу

Іноді у чоловіків і жінок, які мають великий сексуальний досвід, можуть з'явитися болі під час сексу. Чому так може відбуватися, ви зможете дізнатися з нашої статті - Чому боляче займатися сексом. Хочеться лише додати, що ігнорувати такі відчуття не можна. І якщо, використовуючи наші рекомендації, вам не вдасться позбутися неприємних відчуттів, то краще звернутися до фахівця.

Але іноді хворобливі відчуття з'являються лише при заняттях сексом в певній позі. Причому у жінок зазвичай так відбувається після пологів, а у чоловіків причиною болю можуть бути пошкодження пеніса. Більш докладно про це ви дізнаєтесь із статті - Чому боляче раком.

Ніколи не варто соромитися говорити своєму партнерові про те, що ви відчуваєте біль при сексі. Відвертість між партнерами - це основа ніжного, безболісного і приємного для обох статевого акту.


» » Боляче займатися сексом?