Що таке анальний секс?

Фото - Що таке анальний секс?

Так вийшло, що незважаючи на тенденції до сексуального розкріпачення, тема анального сексу все ще відноситься до числа трохи недозволених, хоч і дуже привабливих.

Тим не менше, питання про те, що таке анальний секс і як ним займатися, щоб обидва партнера отримали задоволення, хвилює дуже багатьох.
Анальний секс: що це?

Анальним сексом називають таку форму сексуального контакту між людьми, коли статевий член або фалоімітатор одного партнера вводиться в анальний отвір іншого.

Більшість чоловіків, та й жінок теж, приваблює можливість зайнятися анальним сексом, так як відчуття при цьому зазвичай надзвичайно сильні і трохи відрізняються від відчуттів при традиційному сексі. У анусі знаходиться безліч нервових закінчень, тому такий секс може доставити величезне задоволення, особливо якщо правильно підійти до процесу. Однак не можна займатися анальним сексом без підготовки - м'язи ануса скорочуються набагато сильніше, і таке проникнення може заподіяти сильний біль і навіть завдати пошкодження.

Як підготуватися до анального сексу?

Анальним сексом не вийде зайнятися спонтанно, в ньому дуже важлива прелюдія. Для початку спробуйте ввести в анус один палець і покрутити його там. Потім можна додати другий палець. Багато пар із задоволенням використовують анальну пробку або інші секс-іграшки.

Важливо стежити за тим, щоб у партнера не було хворобливих відчуттів. Тоді через деякий час він розслабиться, а м'язи сфінктера звикнуть і підготуються до проникнення статевого члена.

У анусі недостатньо природного мастила для безболісного ковзання, тому радимо вам використовувати додатково спеціальні гелі-лубриканти.

Додаткову інформацію про секс можна дізнатися з цих статей:

  • Що таке секс
  • Як займатися анальним сексом


» » Що таке анальний секс?