Як підключити xbox до телевізора?

Фото - Як підключити xbox до телевізора?
Дивіться відео

Як підключити xbox до телевізора?

Xbox - одна з найбільш передових ігрових консолей в світі. Її популярність постійно зростає так само, як і її можливості. Це вже не просто ігрова приставка, це цілий мультимедійний центр з можливістю виходу в інтернет.

Підключення приставки по AV


Найпоширеніший спосіб підключення консолі до телевізора - за допомогою AV кабелю. Виходи під AV є у кожного телевізора, можливо, за самими рідкісними винятками. AV за своїм виглядом нагадує відомий на пострадянському просторі «тюльпан», і фактично є його аналогом. Такого виходу може не бути на самому Xbox, але перехідники для Scart і s-video продаються повсюдно в магазинах радіотехніки. Просто підключайте проводи, дотримуючись колірну послідовність, одну сторону кабелю до консолі, а друга до телевізора де написано «IN».

Підключення через SCART і S-VIDEO

Це підключення можливе тільки за умови наявності відповідних портів на телевізорі. Якість зображення, передане цими сполуками, значно краще, а підключення навіть простіше, так як штекери вставляються тільки в одному положенні.

HDMI і компонентний AV

Більш широке поширення на сучасних пристроях має hdmi вихід. Це з'єднання також підключається одним проводом і тільки в одному положенні. Але якщо на телевізорі немає hdmi входу, можна придбати перехідник з hdmi на компонентний av, який представляє з себе багатоканальний, звичайно 5-ти канальний, AV. У такому випадку також можлива передача якісного зображення.

Підключення Xbox до телевізора: інструкція

  1. Підключення проводиться тільки при вимкненому обладнанні.
  2. В першу чергу кабелі підключаються до приставки, потім до телевізора.
  3. Обидва пристрої підключаються до мережі.
  4. Включається телевізор і приставка.
  5. На телевізорі вибираєте відповідний тип підключення, наприклад, AV.

Це все, що потрібно знати, щоб підключити xbox до телевізора.

Можливо, вам також будуть цікаві такі статті з розділу Ігрові приставки:


» » Як підключити xbox до телевізора?