Як xbox 360 підключити до інтернету?

Фото - Як Xbox 360 підключити до інтернету?

Безсумнівно, Xbox 360 - це один з лідерів на ринку сучасних ігрових комп'ютерних технологій. Його розробники постаралися вкласти максимум своїх умінь у створення консолі. Сьогодні ми з вами розглянемо, яким чином можна підключити Xbox 360 до інтернету. 
Як Xbox 360 підключити до інтернету: способи

Підключаємо консоль "напряму"

У цьому способі підключення головну роль грає MAC-адресу вашого комп'ютера. Потрібно перевірити ваше інтернет-з'єднання. Якщо воно є при вимкненому комп'ютері, тоді у вас буде можливість підключити консоль до інтернету. Запишіть на окремий лист всі налаштування мережі, яка постачає ваш комп'ютер. Для цього потрібно подивитися властивості мережевого з'єднання. Звідти потрібно виписати в тому числі і MAC-адресу, тобто, фізичну адресу вашого комп'ютера. Тепер потрібно звернутися до своєї консолі і ввести в настройках мережі всі дані, які ви записали. Тепер Xbox повинен виходити в інтернет, використовуючи вашого провайдера.
Детальніше про підключення консолі до ПК читайте в нашій статті "Як Xbox 360 підключити до комп'ютера?".

Підключаємо консоль через роутер

Це найзручніший спосіб. Основна складність полягає в правильному налаштуванні роутера. Цей спосіб позбавить вас від постійної зміни проводів від комп'ютера до приставки і назад. Якщо хочете підключити Xbox 360 до інтернету, то краще використовувати хороший роутер. В даному випадку спосіб підключення буде залежати від типу вашого інтернет-з'єднання.

Існують різні моделі модемів. Якщо ваш модем включає в себе кілька мережевих входів, тоді все в порядку. Просто підключіть мережний шнур Xbox у вільний мережеве гніздо. Якщо модель вашого модему містить тільки один мережевий вихід, тоді потрібно підключити мережевий шнур консолі до цього виходу. У самій приставці потрібно буде налаштувати PPPoE параметри. Потрібно буде ввести логін і пароль вашого ADSL підключення.


Якщо ваш модем працює за допомогою USB-з'єднання, тоді ви не зможете підключити приставку до комп'ютера безпосередньо. Ви можете купити роутер окремо. Навіщо він потрібен? Він потрібен для розподілу трафіку на всі мережеві пристрої, в яких ви потребуєте. Візьмемо наш приклад: вам потрібен включений комп'ютер з інтернет-з'єднанням, але ще вам потрібна Xbox, щоб пограти з друзями по мережі. Роутер виконує функцію розподілу трафіку. Тобто, у вас буде з'єднання як на комп'ютері, так і на консолі. Ви можете ознайомитися з тим, як правильно налаштувати роутер за цим посиланням: підключення Xbox 360, PS3 до комп'ютера інтернету

Якщо ви власник VPN-з'єднання, тоді ви зможете підключити Xbox 360 до інтернету тільки через комп'ютер або тільки через роутер.

Підключаємо консоль через мережеву карту

Для підключення приставки до інтернету не обійтися без вільної мережевої карти. Якщо той комп'ютер, до якого ви хочете підключити приставку, що не з'єднаний з інтернетом, тоді, напевно, мережева карта в ньому вільна. До кожної Xbox додається мережевий шнур в комплекті, який і потрібно помістити у вхід мережевої карти комп'ютера. Якщо ж мережева карта зайнята, то купіть ще одну мережеву карту. Вона обійдеться вам в 200 або 300 рублів. Не так дорого для використання всіх ресурсів Xbox.

Після приєднання мережевого шнура Xbox до комп'ютера необхідно налаштувати деякі параметри. У папці "Мережеві підключення" необхідно визначити, яке мережеве підключення відповідає за ту мережеву карту, куди підключена консоль Xbox. Після того, як ви визначили, ви можете перейменувати це підключення щоб уникнути плутанини в подальшому. Тепер потрібно відредагувати параметри самого підключення Xbox. Заходимо в опцію "Властивості" мережевого підключення. Потрібно вибрати протокол TCP / IP. Тепер властивості цього протоколу. Потрібно задати наступні параметри: IP = 192.168.0.1 і Маска - 255.255.255.0 Всі інші настройки не потребують правці. Відповідно, без змін, закриваємо всі вікна, щоб підключити Xbox 360 до інтернету. Тепер переходимо до налаштувань мережі самої консолі. Необхідно аналогічно задати параметри IP і маски. IP повинен відрізнятися від того, що ми вводили раніше тільки однієї останньою цифрою. Вона може бути будь-який від "2" до "254". Ви можете ввести наступний IP: IP = 192.168.0.23 Маска залишається без змін. Звичайно досвідчені геймери радять прописати шлюз. Шлюз - це IP-адресу самого комп'ютера. Тобто, в нашому випадку 192.168.0.1 Після всіх цих дій консоль повинна встановити з'єднання з інтернетом.


» » Як xbox 360 підключити до інтернету?