Як підключити xbox до монітора?

Фото - Як підключити Xbox до монітора?
Дивіться відео

Як підключити Xbox до монітора?

Ігрову консоль Xbox можна підключити і до монітора, і до телевізора, причому в моделі Xbox 360 передбачено відразу кілька відеовиходів (в Xbox One використовується вже тільки HDMI). Про те, які саме порти і яким чином потрібно задіяти, читайте в нашій статті. Крім того, вас можуть зацікавити статті Як Xbox 360 підключити до комп'ютера і Як Xbox 360 підключити до інтернету.

Як можна підключити Xbox до монітора

Отже, найкращий спосіб підключення консолі до монітора - через HDMI. Ніяких труднощів тут немає. Просто берете кабель, підключаєте його одним кінцем до порту HDMI на Xbox, іншим - до входу HDMI на моніторі, а потім включаєте обидва пристрої. У більшості випадків всі налаштування будуть виставлені автоматично. Якщо цього не сталося, спробуйте поміняти відеовхід в налаштуваннях монітора - як саме це робиться, ви можете дізнатися в інструкції до своєї моделі.

Існують і інші способи підключення Xbox 360 до моніторів. Якщо у вашого дисплея є компонентний вхід, а до консолі додається компонентний HD AV-кабель, потрібно вибрати на A / V-роз'ємі Xbox режим роботи (HDTV або TV), підключити коннектори кабелю до відповідних кольоровим входів на моніторі і до гнізда на консолі. Для моніторів дозволом менш 480p слід виставити режим TV і задіяти тільки три роз'єми: жовтий, червоний і білий.

Можна використовувати і VGA HD AV-кабель, якщо він у вас є, а на моніторі є відповідні входи. Потрібно підключити роз'єм A / V на кабелі до порту A / V на консолі, роз'єм VGA на кабелі до порту VGA на моніторі, а також білий і червоний роз'єми аудіокабелем VGA до аудіопорти монітора.

Композитний AV-кабель підходить тільки для застарілих моніторів стандартного дозволу. Щоб ним скористатися, підключіть коннектор A / V до порту A / V на Xbox, а кольорові коннектори на іншому кінці кабелю - до відповідних за кольором роз'ємів на моніторі.


» » Як підключити xbox до монітора?