Як підключити геймпад до xbox 360?

Фото - Як підключити геймпад до xbox 360?

На відміну від нової консолі Microsoft Xbox One, Xbox 360 підтримує тільки 4 геймпада для гри. Однак часто у користувачів старої консолі виникають проблеми з підключенням цих геймпадов до приставки так, щоб вона їх бачила. Особливо це стосується бездротових геймпадов.

Про те, як підключити геймпад до Xbox 360, щоб приставка побачила його, буде написано нижче.
Підключення проводового геймпада до приставкиФото - геймпад

З проводовим геймпадом виникає найменше проблем. Адже його достатньо підключити кабелем до приставки, і він запрацює.

Для відключення слід тягнути за роз'єм геймпада, а не за провід. Однак провідний геймпад оснащений функцією автоматичного від'єднання, тобто він вийде з гнізда, якщо сильно натягнеться.

Підключення бездротового геймпада до приставки

Щоб підключити бездротовий геймпад, необхідно виконати декілька дій:

  1. Увімкніть геймпад і приставку. Щоб включити геймпад, необхідно натиснути і тримати кнопку «Guide».
  2. Натисніть один раз кнопку підключення на консолі.Фото - геймпад
  3. За двадцять секунд необхідно натиснути кнопку підключення на геймпаді для синхронізації з приставкою. Якщо синхронізація не відбудеться, то необхідно повторити процедуру з кнопками підключення на геймпаді і приставці ще раз.

Якщо навколо кнопки підключення консолі пропаде миготіння і з'явиться frac14- поділу, що світяться зеленим вогником, то це означає, що геймпад успішно підключений. Значить, їм можна користуватися. Таким чином, можна також підключити ще три геймпада і навколо кнопки підключення буде поступово заповняться зеленим світлом простір, якщо геймпади успішно підключилися.

Щоб відключити геймпад від консолі, необхідно затиснути кнопку Guide на 3 секунди, а потім відключити геймпад. Також при виключенні консолі геймпад від'єднається, але при наступному запуску приставки синхронізується знову.

Не можна підключити геймпад до іншої консолі без рассинхронизации з першою.

Вирішення проблем із синхронізацією

Якщо геймпад не включається, то спробуйте замінити батарейки або візьміть інший такий же геймпад і вставте його батарейки. Якщо після цього геймпад не увімкнеться, то проблема, швидше за все, в самому геймпаді. Можна також зарядити геймпад за допомогою зарядного пристрою, який поставляється в комплекті.

Іноді геймпад може працювати погано через перешкоди. Це може бути пов'язано з металевими предметами між консоллю і геймпадом або іншими видами перешкод. Сам геймпад буде при цьому в робочому стані. В даному випадку краще всього буде підключити геймпад до консолі через дріт.


» » Як підключити геймпад до xbox 360?