Як xbox 360 підключити до комп'ютера?

Фото - Як Xbox 360 підключити до комп'ютера?

Xbox 360 - одна з найпопулярніших ігрових приставок сьогоднішнього часу. Ігри, які випускаються для Xbox перевершують усі мислимі і немислимі очікування геймерів. Багато хто задається питанням про те, як підключити подібні приставки до комп'ютера. Сьогодні, ми спробуємо на це питання дати зрозумілу відповідь. Отже, як Xbox 360 підключити до комп'ютера?
Підключення Xbox до комп'ютера: інструкція

Для підключення приставки до комп'ютера не обійтися без вільної мережевої карти. Якщо той комп'ютер, до якого ви хочете підключити приставку не з'єднається з інтернетом, тоді, напевно, мережева карта в ньому вільна. До кожної Xbox додається мережевий шнур в комплекті, який і потрібно помістити у вхід мережевої карти комп'ютера. Якщо ж мережева карта зайнята, то купіть ще одну мережеву карту. Вона обійдеться вам в 200 або 300 рублів. Не так дорого для використання всіх ресурсів Xbox. Як xbox 360 підключити до комп'ютера безпосередньо, розібралися. Йдемо далі, настройка.

Після приєднання мережевого шнура Xbox до комп'ютера, необхідно налаштувати деякі параметри. У папці "Мережеві підключення" необхідно визначити, яке мережеве підключення відповідає за ту мережеву карту, куди підключена консоль Xbox. Після того, як ви його визначили, ви можете перейменувати це підключення у уникнення плутанини в подальшому.

Тепер потрібно відредагувати параметри самого підключення Xbox. Заходимо в опцію "Властивості" мережевого підключення. Потрібно вибрати протокол TCP / IP. Тепер властивості цього протоколу. Потрібно задати наступні параметри: IP = 192.168.0.1 і Маска - 255.255.255.0 Всі інші настройки не потребують правці. Відповідно, без змін, закриваємо всі вікна, щоб підключити Xbox 360 до комп'ютера.

Тепер переходимо до налаштувань мережі самої консолі. Необхідно аналогічно задати параметри IP і маски. IP повинен відрізнятися від того, що ми вводили раніше тільки однієї останньою цифрою. Вона може бути будь-який від "2" до "254". Ви можете ввести наступний IP. IP = 192.168.0.23 Маска залишається без змін. Зазвичай, досвідчені геймери радять прописати шлюз. Шлюз - це IP-адресу самого комп'ютера. Тобто в нашому випадку 192.168.0.1


Після всіх цих дій консоль повинна встановити з'єднання з комп'ютером. Якщо ви хочете працювати з медіа-файлами на комп'ютері, то вам знадобляться програми, які працюють з медіа-серверами. В якості прикладів подібних програм можна виділити Nero 7 або Windows Media Player останніх версій.

Проблеми з підключенням Xbox 360 до комп'ютера можуть виникнути через роботу Firewall на вашому комп'ютері. Для подолання проблеми, Firewall потрібно або вимкнути, або дозволити йому встановлювати доступ для зовнішніх запитів мережі, куди підключена Xbox.

Трохи про Xbox 360

Xbox 360 - це ігрова приставка сьомого покоління. Розробник - компанія Microsoft. У команді з такими брендами комп'ютерного світу як IBM, ATI і SIS, Microsoft створили абсолютно унікальну ігрову консоль, яка відповідає як вимогам сучасних комп'ютерних та ігрових технологій, так і найрізноманітнішим запитам геймерів усього світу.

Xbox має власний ігровий сервер Xbox Live, який розроблений максимально зручним для користувачів. На сервері гравці мають можливість грати по мережі в опції Multiplayer, завантажувати різного змісту, контент. Це можуть бути демо-версії ігор, трейлери до фільмів, музика, телевізійні шоу та багато іншого. Xbox швидко завоював величезну популярність не тільки серед людей підліткового віку, але і досить дорослих людей. Це сталося через те, що Xbox дає простір не тільки для захоплюючої гри, але і для ефективної роботи. Детальніше про підключення консолі до Інтернету ви можете дізнатися зі статті "Як Xbox 360 підключити до інтернету?".

На сьогоднішній момент, в світі є два стовпи на ринку ігрових консолей. Це приставки Xbox і Sony PlayStation. Важко сказати, яка з приставок краще. Важко порівнювати ці два продукти. Хтось віддає свою перевагу Xbox, а хтось Sony. Вибирати вам, дорогий читачу. Головне тепер ви знаєте, як xbox 360 підключити до комп'ютера правильно.


» » Як xbox 360 підключити до комп'ютера?