Як підключити ресивер?

Фото - Як підключити ресивер?

В більшості своїй всі сучасні ресивери мають кілька різних типів аудіо- або відеовиходів, і для того що б відповісти на питання, що стосуються того, як підключити супутниковий ресивер, ми розберемо кожний з них, починаючи від гіршого до кращого.
Як підключити ресивер: аналоговий високочастотний тип

Цей тип відноситься до високочастотного, аналоговому аудіо-відео виходу і є найгіршим варіантом підключення за якістю картинки і зображення. Для підключення вам знадобиться звичайний антенний кабель, який підключається як звичайна антена до телевізора одним штекером, а другий в ресивер. Після необхідно включити автопошук каналів на вашому телевізорі, щоб знайти канал, на якому сам ресивер передає зображення і звук.

Як підключити ресивер: аналогові низькочастотні типи

  • SCART-роз'єм також відноситься до аналогового, але вже низькочастотному способом передачі аудіо-відео даних. Якість відображення трохи краще в порівнянні з попереднім варіантом. Для підключення необхідний кабель SCART-SCART, який підключається до відповідних роз'ємів, в ресівері і телевізорі, після на телевізорі вибирається відповідний вхід.
  • RCA-тип, який називають тюльпан або дзвіночок. Також є аналоговим низькочастотних виходом і найпоширенішим і простим типом підключення. Тюльпани трьох кольорів: жовтий - зображення, білий - лівий аудіо канал, червоний - правий аудіо канал. Кожен тюльпан підключається до входу телевізора з таким же кольором, після чого в телевізорі вибирається необхідний вхід.
  • YPbPr. Цей аналоговий низькочастотний вихід дає зображення і звук більш високої якості в порівнянні з попереднім. Для підключення використовуються ті ж тюльпани, підключаються так само, тільки роз'єми повинні бути позначені як «component videoout» після підключення вибираєте необхідний вхід.

Як підключити ресивер до телевізора: інші виходи

  • S-Video. Компонентний відеовихід. За якістю схожий з YPbPr. При підключенні знадобиться кабель типу S-Video - S-Video. Після підключення вибирається необхідний вхід.
  • SPDIF. Цифровий аудіовихід. Використовується для повноцінної передачі звуку формату DolbyDigital на зовнішню акустику або домашній кінотеатр. Для підключення необхідний оптичний кабель SPDIF.
  • HDMI. Кабель передачі цифрового аудіо та відео контенту, який має найвищі показники якості на даний момент. При підключенні використовується кабель типу HDMI - HDMI, після чого в настройках так само вказується потрібний вхід.

Ось ми і розібралися, як підключити супутниковий ресивер. Дані поради підійдуть і тим, хто не знає як підключити другий ресивер. Схеми підключення в цьому випадку залишаються такими ж, а вам необхідно лише придбати спеціальний конвертер з декількома виходами. Після підключення конвертера, обидва ваших ресивера будуть працювати від однієї антени абсолютно незалежно.


» » Як підключити ресивер?