Як підключити саундбар?

Фото - Як підключити саундбар?

Саундбар - звуковий проектор, який володіє високою якістю звучання. Цей пристрій може бути використано замість акустичної системи з безліччю колонок. Саундбар економить простір, тому що являє собою моноблочну панель. Крім того, на додаток можна придбати невеликий сабвуфер.

Підключення саундбар для виведення звуку

Якщо ви не знаєте, як підключити саундбар, то необхідно вибрати один із способів, описаних нижче. Підключення відбувається за допомогою:

  • HDMI-кабелю. Якщо ваше пристрій забезпечений HDMI-кабелем, то підключити саундбар до телевізора не складе труднощів. На телевізорі вибираємо HDMI OUT, а на проекторі - HDMI IN.
  • оптичного кабелю. Для підключення даними способом необхідно оснащення телевізора Toslink (цифровий оптичний інтерфейс);
  • кабелем 3,5 Джек (іншими словами - вихід під навушники). На проекторі має бути гніздо чорного кольору під кабель потрібного розміру;
  • «Тюльпаном» (кабелем з 2 RCA). Даний варіант підходить в тому випадку, якщо єдиний вхід на телевізорі - це «тюльпан».

Варто відзначити, що два останніх способи видають не багатоканальний звук, а його стереоаналог.

Підключення саундбар для виведення відео

Якщо ваш проектор забезпечений відеотрансляцій (DVD-плеєр або Blu Ray), то можна з нього виводити відео на екран. Картинка на екрані ТБ з'явиться, якщо підключити HDMI-кабель наступними чином: телевізор - HDMI IN, а на проекторі - HDMI OUT. Далі на телевізорі необхідно вибрати відповідний порт HDMI.

Примітка

Якщо ви купуєте саундбар окремо від телевізора, то для початку необхідно дізнатися, які варіанти підключення підтримує ваш телевізор, а потім вже купувати проектор.

Якщо вам необхідно підключити відеоспостереження до комп'ютера або датчик руху, читайте про це в розділі Встановлення та підключення.


» » Як підключити саундбар?