Як підключити ps3 до телевізора?

Фото - Як підключити ps3 до телевізора?
Дивіться відео

Як підключити ps3 до телевізора?

PlayStation 3 - одна з найпопулярніших ігрових консолей в світі. Підключити її до телевізора самостійно досить просто, але для початку потрібно вибрати один з доступних варіантів.

AV-кабель


Компонентний AV-кабель використовується для підключення PS3 до стандартних телевізорів. При цьому він володіє п'ятьма входами для підключення і підтримує передачу відео з високою чіткістю.

Для підключення вам необхідно придбати кабель (він не входить в стандартний комплект), підключити один його кінець в порт під назвою AV Multi Out, розташований на PlayStation 3, а другий - у відповідні гнізда, які знаходяться на телевізорі. Порти аудіо відрізняються за маркуванням R і L, відео - по маркуванню Y, PR / CR, PB / CB.

Кабель HDMI

Він дозволяє підключити PlayStation 3 до телевізора, який підтримує дозвіл в 1080 p. При цьому підключення здійснюється так само, як і в способі, який описаний ваше. Різниця тільки в тому, що в цьому випадку підключення PS3 до телевізора визначається автоматично.

S-Video

Цей тип підключення не підтримує сигнал високої чіткості: з ним якість зображення значно знизиться. Але зате цей кабель підходить для телевізорів, що не підтримують AV і HDMI.

Щоб підключити PS3 до телевізора за допомогою цього кабелю, приєднаєте один його кінець до AV Multi Out на консолі, а інший - до телевізора. У кабелю є два роз'єми, що дозволяють передавати звук, і один - для передачі зображення.

RCA

Цей кабель йде в комплекті з консоллю. На жаль, підключення з його допомогою забезпечує найнижчу якість трансляції сигналу, але підтримується майже будь-якими телевізорами. Якщо ваш телевізор оснащений SCART входами, ви можете придбати перехідник SCART-RCA або ж кабель AV-SCART. А саме підключення здійснюється тим же способом, що і у випадку з S-Video.

А про те, як швидко підключити консоль до ПК, ви можете дізнатися зі статті Як PS3 підключити до комп'ютера.


» » Як підключити ps3 до телевізора?