Ямочки на щоках: що означають?

Фото - Ямочки на щоках: що означають?

Вважають, що якщо Купідон цілує малюка при народженні, то у нього на місцях поцілунків з'являються ямочки. Напевно тому вірять, що ямочки - знак удачі і любові. Ямочки на щоках що означають? Чуттєвість, темперамент і вразливість. Вони надають людині особливий шарм. Кажуть, до таких людей тягне. Крім того, вони прагнуть до незалежності, дуже активні в житті і доброзичливі.
Звідки ж взялися ямочки?

Физиогномики давно не сперечаються, звідки ямочки на щоках. Уже з'ясувалося, що «впадинки» - генетичний дефект, а точніше, особлива будова виличної м'язи («м'язи сміху»). Коли особа в розслабленому стані, ямочки непомітні, а з'являються, коли людина посміхається або сміється. Їх поява обумовлена генетично. Ямочки не можна натренувати, і позбутися від них не допоможе ні йога, ні імбир. Хоча хірурги проводять пластичні операції по створенню ямочок на щоках. Але довгостроковий ефект поки невідомий (з віком відбувається зниження еластичності шкіри і пропадають навіть «природні» ямочки).

Забобони і характер людини по ямочкам

Деякі стверджують, що дівчата з ямочками на щоках сексуальні, навіть чоловіки звертають на них більше уваги. Крім того, людина з яскраво вираженою ямкою на правій щоці - рухливий, комунікабельний, швидко переключається з одного виду діяльності на інший. Навпаки, якщо ямочка чітко виділяється на лівій, то людина швидко пристосовується до нових умов, постійний, існує в уявному світі.


У загальних рисах можна відзначити, що люди з ямочками на щоках воліють розваги і розкіш. Вони щедрі, артистичні, горді, готові завжди прийти на допомогу. Але також «впадинки» свідчать про деспотизмі, авторитарності і марнославстві. Ямочки на щоках у хлопців також користуються увагою у жіночої половини. Але більшу увагу привертає ямочка на підборідді. Вона символізує сильного й упевненого в собі чоловіка. Хто про таке не мріє? Справжній борець з твердим характером, до того ж, високо цінує жінок, хоча найчастіше розпещений їх увагою. Але деякі володіють і лукавством: такі люди добиваються своїх цілей будь-якими способами, здатні і на хитрість, і на впертість.

Місця розташування ямочок

Ямочки можуть бути як на щоках і підборідді, так і на попереку, носі і навіть на лобі. Наприклад, ямочка на кінчику носа символізує пластичність, сприйнятливість, мінливість. Власник такої ямочки недисциплінований, імпульсивний, мрійливий. Він цінує сімейний затишок, несамостійна, егоїстичний. Незважаючи на це, люди з ямкою на кінчику носа володіють волею, стійкі до стресів. Ще вони ліниві і повільні, розсіяні і істеричні. Загалом, люди з ямочками (в будь-якому місці) доброзичливі і велелюбні. Вони виділяються з натовпу не «дефектами», а позитивними емоціями.


» » Ямочки на щоках: що означають?