Як зробити ямочки на щоках?

Фото - Як зробити ямочки на щоках?

Ямочки на щічках завжди привертають увагу протилежної статі. Однак далеко не всі мають це прикраса на своєму обличчі. Але все ж, якщо ви одержимі ідеєю, як зробити ямочки на щоках, то, звичайно, беручи до уваги той факт, що немає нічого неможливого, ви можете зробити їх самі. Зробити ямочки на щоках можна двома шляхами: хірургічним і за допомогою вправ.
Хірургічний метод

З точки зору фізіології, ямочки на щоках вважаються рідкісним дефектом будови виличної м'язи. Ця м'яз, коли скорочується, піднімає куточки рота, утворюючи при цьому ті самі ямочки. Як зробити ямочки на щоках? Операція зі створення ямочок називається «Дімпл-ектомія». Як вона проводиться:

  • Хірург спеціальним маркером намічає місце положення майбутніх ямочок.
  • Виробляє місцеве знеболення щік за допомогою ін'єкції.
  • Зсередини щоки скальпелем розтинають тканину, і виймаються шматочки жирового прошарку.
  • Тканини зшиваються, при цьому формуючи майбутню ямочку. 

Операція не найскладніша. Вона триває близько півгодини і не вимагає навіть госпіталізації пацієнтки. Пацієнт з метою якнайшвидшого загоєння повинен обробляти рану, полоскати рот після прийому їжі. Спочатку, протягом 2-3 тижнів, ямочки будуть на обличчі весь час, але потім вони стануть виявлятися тільки під час посмішки. У цій операції є тільки один, хоча і вагомий недолік. З роками, при старінні на шкірі може з'явитися стянутость, яка може спричинити за собою виникнення сильних зморшок, позбутися яких буде практично неможливо. 

За допомогою вправ

Якщо ви боїтеся робити операцію, але мати ямочки вже дуже хочеться, то ви можете спробувати зробити їх за допомогою спеціальних вправ для м'язів обличчя. Отже, як зробити ямочки на щоках за допомогою вправ. Головне в цій справі - завзятість. Вправи потрібно робити постійно, поступово з кожним днем нарощуючи кількість повторень, поки ви не досягнете бажаного результату. Вправи потрібно робити перед дзеркалом. Перед початком вправ змастіть обличчя кремом.

  • Вправа №1. Поставте пальці в те місце, де повинні бути ямочки, притисніть їх. Тепер спробуйте посміхнутися. Повторіть вправу раз 50, але не поспішайте, посміхайтеся повільно.
  • Вправа №2. Пальці також розташуйте на передбачуваних ямочках. По черзі, то одним куточком рота, то іншим, тягніться до місця, де знаходяться пальці.
  • Вправа №3. Втягніть щоки і спробуйте при цьому посміхнутися.

Якщо мати ямочки на щоках ваша мрія, то спробуйте зробити їх самостійно, за допомогою вправ, або за допомогою операції, але тільки знайдіть грамотного хірурга, щоб все пройшло вдало.


» » Як зробити ямочки на щоках?