До чого сниться щока?

Фото - До чого сниться щока?

Час від часу люди бачать сни, в яких головна роль в сюжеті відведена будь-якої частини тіла. Звичайно ж, цікаво дізнатися, що обіцяє такий символ. З нашої статті можна буде дізнатися, до чого сниться щока.

Як тлумачити сон, якщо приснилася щока?

Як правило, щока сниться до непорозуміння або дрібної неприємності. Якщо людина уві сні роздував щоки, то він буде хвалитися перед кимось, бажаючи справити враження і показати свою важливість.

До чого сниться щока жінці?

Якщо жінці привиділося, що її хтось уві сні шмагав по щоках, то її чекає приниження. Їй потрібно запам'ятати людину, яка це робив, так як саме він і буде кривдником. Жінці краще постаратися уникнути неприємної ситуації і напасти першою.

Якщо привиділися люди з товстими щоками, то сновідіци може розраховувати на солідне грошове надходження. Коли в сновидінні у людини запалі щоки, потрібно приготуватися до витрат. Побачити подряпину на щоці у свого чоловіка - до підозрою в зраді. Вдарити чоловіка по щоці - до примирення, гладити - до ревнощів. Якщо жінка в сні роздуває щоки, то наяву вона всіма шляхами намагається виглядати більш важливою в очах оточуючих.

Якщо щока приснилася чоловікові

Якщо чоловік побачив уві сні рожеві щоки у людини, то його чекає швидкоплинний роман, який перетвориться на справжній кошмар. Бачити бліду щоку - до поліпшення здоров'я. Якщо сновидцу привиділися щоки з величезною кількістю рум'ян на них, то його хтось буде прилюдно соромити. Подряпана щока сниться до неприємностей, товста обіцяє успіх у справах, запала щока - хвороба, погіршення достатку. Бити когось по щоках - до сварки з одним через дрібницю.

Відвідайте також наш загальний розділ про тлумачення снів - Частини тіла.


» » До чого сниться щока?