Прищі на щоках, як позбутися?

Фото - Прищі на щоках, як позбутися?

Багатьом з вас, напевно, відомо, що шкіра обличчя може «розповісти» про все стан вашого організму, в цілому. Бліда, обвисла, сіра шкіра свідчить про наявність якогось захворювання, а рум'яна і красива про здоров'я внутрішніх органів. Давайте розглянемо в цій статті, звідки беруться, прііщі на щоках. Що означають дані прояви, і як з ними боротися.
Значення прищів на шкірі

Прищі можуть з'явитися як у підлітковому, так і в досить-таки зрілому віці. Причин для цього ціле безліч. Давайте для початку розберемося з важливим питанням, про те, чому прищі на щоках можуть з'являтися у дорослого і, на перший погляд, здорової людини.

 • Найважливіша причина-проблеми в роботі шлунка і кишечника. Так буває, якщо засмічуються очисні функції організму і не можуть виводити всі шкідливі речовини. Такі збої можуть призводити до різних порушень і в результаті з'являються прищі на щоках. Як позбутися від цих проявів ми розповімо вам нижче.
 • Прищі так само можуть свідчити про порушення гормонального фону.
 • Порушення імунної системи організму.

Визначити справжню причину виникнення прищів можна за допомогою медичного обстеження. Для цього потрібно здати всі можливі аналізи. Врахуйте, що можна витратити на лікування багато часу, мазати мазі, але результату не буде. А можна звернутися до фахівця і з'ясувавши причину в короткі терміни усунути причину і вилікувати захворювання.

Лікування

 • Після повного обстеження фахівець призначить лікування. Паралельно з косметичними процедурами повинно проводитися медикаментозне лікування. Так ви досягнете видимих поліпшень в найкоротші терміни.
 • Якщо ви прокинулися вранці і виявили великий червоний прищ на щоці, то в якості косметичних процедур можна робити маски для обличчя з соком алое. Вони зроблять шкіру охайніше, свіже. Використовуючи такі маски, ви очистите забруднені пори.
 • Якщо у вас нормальний тип шкіри, і, припустимо, ви помітили прищі на правій щоці, то можна спробувати для боротьби з ними використовувати дігтярне мело. Воно буде підсушувати наявні прищики, і виводити бруд з пір.
 • Не слід використовувати для макіяжу занадто жирні тональні креми.
 • Так само не варто видавлювати прищі. Після цього, практично завжди, на шкірі залишаються шрами і рубці.
 • Добре себе зарекомендувало саліцилова кислота. Вона має підсушує, антибактеріальну та отшелушивающее дію. Протирати обличчя слід змоченим в саліцилової кислоти, ватяним тампоном, але не частіше 2 разів на добу.
 • Так само можна протирати обличчя настоєм ромашки. Вона теж має протизапальну дію.
 • Застава сяючою, прекрасною, здорової шкіри-правильне і своєчасне лікування прищів.

Підшкірні прищі


Розкриваючи тему освіти прищів, не можна не відзначити, що вони можуть бути як звичайні, зовнішні, так і підшкірні. Прищі на щоках або інших ділянках обличчя, з'являються не відразу. Спочатку виникає хворобливе ущільнення, а навколо нього запалену ділянку шкіри. Так може тривати кілька днів.

Причини виникнення

Як правило, підшкірні прищі виникають через порушення відтоків шкірного сала. В результаті цього закупорюється протока сальних залоз і скупчується деяка маса гною, і саме тому виникає кістозне освіту.

Способи боротьби з прищами

 • Першим ділом, необхідно усунути запальний процес. Для цього добре підійде озонотерапія. Таке лікування перешкоджає, виникненню рубців і плям. Озон має здатність протистояти всім мікробам. Після підшкірної ін'єкції прищ визріває за пару годин і не мучить людину тижнями.
 • Озон знімає набряки і почервоніння на шкірі. В організмі починає інтенсивно вироблятися еластин і колаген.
 • Не варто забувати і про особисту гігієну.
 • Пам'ятайте, що якщо ви самостійно перегризаєте нарив, то ризикуєте отримати атрофічний рубець на обличчі. Запалені вузли знаходяться глибоко і при спробах розтину, можна пошкодити інші тканини. Таким чином, запальний процес тільки збільшиться. Ви ризикуєте погіршити і без того неприємне захворювання.

» » Прищі на щоках, як позбутися?