Як зробити батарейку?

Фото - Як зробити батарейку?

Більшість з нас думає, що звичайну батарейку можна придбати тільки в магазині. Проте це помилкова думка. У пропонованій статті ми розповімо про те, як зробити батарейку з підручних засобів і що для цього знадобиться.

Найпростіший варіант

Перед тим як зробити батарейку своїми руками, нам знадобиться підготувати:

  • 3 склянки зі скла;
  • 4 дроту з міді в оплетке;
  • алюмінієва фольга;
  • вода;
  • кухонна сіль;
  • изолента або скотч.

Всі 4 мідні дроту зачищаються з обох кінців. Після чого у 3-х з них один кінець замотується фольгою. Далі маємо стакани в ряд. Дріт у них закріплюємо скотчем або ізолентою наступним чином: до першого стакану зліва прикріплюється дріт з зачищеними кінцями, один з яких повинен бути всередині склянки, а інший зовні. Перший і другий стакан з'єднуються дротом так, щоб кінець з фольгою був у першому, а зачищений кінець у другому. Аналогічно з'єднується 2-й склянку з третього. Дріт з 3-го склянки повинна виходити назовні зачищеним мідним кінцем. Після всіх підготовчих робіт, вам залишиться залити в склянки солону воду, а для перевірки до крайніх кінцях 1-го і 3-го склянок можна під'єднати будильник, що працює на батарейках.

Як зробити саморобну батарейку з картоплі

Розрізаємо на дві половинки картоплину і зачищаємо дроти, якими протикається одна половинка, а в іншій робиться ямочка чайною ложкою. Розмір ямочки повинен відповідати розміру ложки. Після цього зубна паста змішується з сіллю (з пропорціями можна поекспериментувати), і цією сумішшю заповнити в картоплині ямочку. Тепер з внутрішньої сторони 1-ї половини зігнути проводки таким чином, щоб вони потрапили в ямку з сумішшю під час з'єднання обох половинок зубочистками. Вичікуємо пару хвилин, щоб зарядилася конструкція і для появи іскри підносимо проводу один до одного.


» » Як зробити батарейку?