Чому червоніє ніс?

Фото - Чому червоніє ніс?

Напевно, ви зустрічалися з людьми, у яких присутня почервоніння на кінчику носа. Чому червоніє ніс? І чи є якісь методи позбутися цього явища? Насправді, все залежить від причин, що призводять до виникнення почервоніння на носі. Фахівці стверджують, що деякі люди надто хвилюючий, і у них, разом з появою червоності на щоках, з'являється почервоніння і на носі. Щоб позбутися від червоності, що з'являється унаслідок хвилювання, необхідно обов'язково займатися собою. Єдиним порятунком від цього явища стануть психологічні вправи і аутотренінг.
Основні причини

Однією з можливих причин почервоніння носа є слабкі судини. Вони найбільш активно впливають на почервоніння носа у людей, для яких характерні проблеми зі щитовидною залозою, а також у курців. Почервоніння носа в даному випадку, це не що інше, як спазм судин, який може статися, якщо на кілька хвилин людина зайшла в холодну або в задушливе приміщення. Вирішити проблему з почервонінням носа вдасться тільки після усунення першопричини. Тобто, необхідно лікувати щитовидну залозу, а також кидати курити.

Якщо ви прийшли з морозу і бачите своє відображення в дзеркалі, на якому почервонілий ніс, не переживайте. Це нормальна реакція організму здорової людини на стресову ситуацію, якою є знижена температура повітря. Не тільки червоніє ніс на холоді, а й на спеці. Можливо, ви й не помічали, але, зайшовши в приміщення з вулиці в жарку погоду, ви будете виглядати так само, як і зайшовши після морозу - з почервонілим носом.


Почервоніння на носі можуть з'явитися в зв'язку з висипом вугрів. Поява висипу рожевого кольору призводить до появи червоності і при такому положенні справ, необхідно звернутися до дерматолога чи косметолога. Він вирішить. Який засіб можна використовувати для лікування вугрового висипу. Після усунення фактора, що провокує почервоніння на носі, вона пройде. Деякі народні засоби допомагають вилікувати вугровий висип. Але в будь-якому випадку, не рекомендується займатися самолікуванням, особливо, якщо мова йде про шкіру на обличчі. Адже нерідко народні методи виявляються бездіяльними в конкретних випадках, незважаючи на те, що іншим людям вони допомагають. Почервоніння на носі пов'язані з алкоголізмом, так як при цьому захворюванні підвищується тиск, наслідком чого стає розширення судин. Кровообіг у таких людей порушено, можливі мікроінсульт, унаслідок яких на носі з'являється почервоніння.

Народні способи

Раніше ми з'ясували, чому червоніє ніс на морозі, тому, в цьому випадку ні до якого лікуванню не варто вдаватися. Єдине що можна зробити - не вживати занадто гарячі напої та страви. Якщо ж ви сходили до лікаря, який провів огляд і не виявив жодних відхилень у вашому організмі, то можна робити компреси з настою ромашки. Цей метод лікування передбачає використання контрастних компресів - 2 хвилини тримайте гарячий компрес, після чого змініть його на холодний. Холодний компрес тримається протягом двох хвилин.

Лікування компресами рекомендується проводити два рази на тиждень, регулярно. Таким способом ви тренуєте нерви на кінчику носа, і вони стають менш чутливими до перепадів температури. Якщо ви помітили, що після вживання спиртних напоїв, у вас червоніє ніс, то відмовтеся від них. Що робити якщо ніс червоніє під час прийняття сонячних ванн, тобто на пляжі? Обов'язково прикривайте ніс серветкою або тканиною.


» » Чому червоніє ніс?