Що таке балаклава?

Фото - Що таке балаклава?

Те, що зараз називається Балаклава, має кілька різновидів, але одне призначення (якщо не брати до уваги район міста Севастополя).

Що ховається під словом «балаклава» чи хто?

Балаклава - це подшлемний предмет головного убору, який за часів Кримської війни застосовувався в якості захисного обмундирування. Така шапка-шолом закривала практично повністю особа воїнів. Невеликий проріз для очей або проріз побільше для очей, носа і рота дозволяла не замерзнути найбільш обвітрювалися на вітрі місцях: щоках, лобової частини голови. Спочатку балаклава виготовлялася з вовни, сьогоднішні аналоги дещо видозмінені.

Сьогодні під Балаклавою «ховаються» не тільки військовослужбовці різних служб з метою маскування або утеплення, а також сноубордисти, гірськолижники, автогонщики і навіть пожежники. Завдання сьогоднішньої балаклави - це захисні властивості від негоди, частина маскувального обмундирування, а також модний предмет одягу.

На питання «Що таке балаклава?» Вам можуть відповісти навіть на модних показах. На думку багатьох стилістів і любителів екстравагантного одягу - це новомодний предмет гардероба. Він розробляється і виготовляється багатьма модельєрами і не обов'язково з вовни. Найчастіше це бавовна, шовк або синтетичні тканини різних відтінків, від чорного і до яскраво-синіх або навіть помаранчевих тонів. Стежить за модою молодь в останні сезони все більше і частіше використовує у своєму зимовому образі різнокольорові балаклави, і це не обов'язково в комплекті з гірськолижним або сноубордистські костюмом.

Інші не менш цікаві значення слів можна знайти в розділі Визначення.


» » Що таке балаклава?