До чого сниться зрада дружини?

Фото - До чого сниться зрада дружини?

У більшості чоловіків навіть думка про зраду дружини викликає напад ревнощів. А вже якщо таке привиділося уві сні, то вони готові звинуватити дружину в цьому гріху як в доконаний факт. Однак у психологів зовсім інша думка з цього приводу. До чого сниться зрада дружини?

Давайте спробуємо розібратися.

По Фрейду

Якщо вірити самому відомому аналітику сновидінь Зигмунда Фрейда, то такий сон свідчить про безпідставні підозри чоловіка. І, швидше за все, чоловік, який побачив такий сон, сильно страждає від цих підозр. Фрейд радить такому нещасному чоловікові викликати дружину на відверту розмову. Можливо, після задушевної бесіди страждальцеві стане легше, його підозрілість пропаде, а в сім'ї зникне напруга.

За Міллеру

У соннику Міллера говориться, що такий сон може свідчити про непросту ситуацію в сім'ї, а також про напружені стосунки з колегами по роботі або друзями. Той же сонник тлумачить зраду дружини уві сні як знак несподіваних подій і викликаного ними подиву. У соннику говориться і те, що подібний сон може свідчити про душевну сліпоту чоловіки, і його невміння або небажання побачити зміни, які відбуваються в сім'ї і в подружніх стосунках.

Якщо ж такі тлумачення приснилося зради дружини вас не влаштовують, то повірте англійської сонником. У ньому говориться, що подібний сон якраз свідчить про відданість дружини і безпідставність будь-яких підозр.

Ще більше тлумачень схожих снів ви знайдете в статті До чого сниться зрада.


» » До чого сниться зрада дружини?