До чого сниться зрада коханої?

Фото - До чого сниться зрада коханої?

Зраду коханої людини пережити нелегко, навіть якщо вона сталася всього лише уві сні. Після пробудження від такого сну людина, ймовірно, зазнає досить обтяжливі почуття, занепокоєння про те, а чи не змінила друга половинка насправді. Можливо, причина такого образу, який прийшов до вас у сні, криється у ваших психологічних факторах: може бути, ви мало довіряєте коханої, підозрюєте її і часто думаєте про можливість зради.

А що кажуть з цього приводу сонники? Тлумачення сновидінь про зраду коханої людини дуже суперечливі, тому ми розглянемо окремо хороші і погані його значення.
Зрада коханої: хороші значення сну

Досить багато популярних сонників стверджують, що сон про зраду найчастіше означає, навпаки, відданість вашої улюбленої тільки вам.

Крім того, такий сон тлумачиться як сигнал до того, що всі печалі скоро закінчаться, турбуватися нема про що. Чорна смуга скоро завершиться, і вас чекають маленькі, але приємні сімейні радощі.

Зрада дружини може снитися чоловікові, віщуючи великі зміни в його житті. Також такий сон - до здивування подією, яка скоро трапиться з кимось із близьких людей.

Погані значення сну

Однак деякі сонники готові посперечатися з таким сприятливим тлумаченням сну. Приміром, за Циганського сонником, зрада уві сні - до зради наяву. Вам потрібно серйозно звернути увагу на ваші стосунки з коханою. Можливо, вашою довірою зловживають. Такий сон нічого, крім обману, обіцяти не може.

За Сучасному сонником, зрада дружини - до ревнощів і сімейним сценам (що зовсім не дивно).

Якщо вам приснилося, що улюблена змінює вам з кимось із знайомих, - очікуйте краху своїх надій.

Фрейд радить сновидцу бути уважнішими до партнера, проявляти більше інтересу до його життя.

Таким чином, відповіді на запитання, до чого сниться зрада коханої, дуже суперечливі. Щоб не мучити себе сумнівами, поговоріть відверто зі своєю дівчиною. Можливо, всі ваші підозри миттю розвіються.

Також тлумачення сну про зраду, в тому числі і вашої власної, ви знайдете в статті До чого сниться зрада.


» » До чого сниться зрада коханої?