До чого сниться зрада коханого?

Фото - До чого сниться зрада коханого?

Зрада коханої людини - це один з болючих моментів життя, і нам боляче навіть від того, що нам приснилося подібне. Але до чого сниться зрада коханого, невже сни попереджають нас про те, найстрашнішому, про що навіть думати не хочеться?

Один з найбільш неординарних психологів Зигмунд Фрейд трактує такі сни як брак уваги з боку близької вам людини. І рекомендує урізноманітнити своє життя, у тому числі і сексуальну. Але є й інші тлумачення такого сну, які ми зараз і розглянемо.
Зрада коханого: тлумачення сну

  • Подружня зрада частіше трактується як невдачі в справах або неприємності в будинку. Для незаміжньої дівчини, якщо їй наснилося, що коханий її зрадив, такий сон означає сварку або розлад у стосунках.
  • Також важливо згадати, з ким ви бачили изменявшего вам чоловіка. Якщо це був хтось із знайомих вам жінок, то це попередження, що задумане вами не збудеться, і не варто витрачати зусиль.
  • А от якщо кохана людина уві сні змінює вам з незнайомкою, то цей сон говорить про вашу прихованою образі на нього, і варто вирішувати проблеми наяву. Також такий сон може означати небажання змінюватися і приймати ті зміни в уклад вашого життя, які пропонує вам чоловік або коханий.
  • Сни, де ви дізнаєтеся про зраду, але не бачите її, кажуть про розбіжності у вашій парі і невирішених проблемах, які варто обговорити.

Варто відзначити, що зрада - це досить неприємна подія, яке у всіх сонниках трактується негативно. Можливо, це не несе в собі будь-яких трагічних наслідків, але явно вказує на те, що проблема у відносинах існує, і на неї потрібно звернути увагу, особливо якщо сон повторюється кілька разів.

Також слід враховувати, що зради можуть снитися дуже вразливим і ревнивим дівчатам. Підсвідомість втілює в сни ваші страхи, які ви вміло маскуєте. Особливо, якщо ви підозрюєте зради наяву.

Можливо, вам також буде корисна стаття До чого сниться зрада чоловіка.

Якщо ж вам приснилася зрада в іншому контексті, наприклад, що змінюєте ви - прочитайте нашу статтю До чого сниться зрада.


» » До чого сниться зрада коханого?