До чого сниться зрада?

Фото - До чого сниться зрада?

Сни є відображенням нашої підсвідомості, в них відбиваються проблеми, які турбують нас найбільше, а нерідко і шляхи їх вирішення. Але сни також можуть виражати просто наші побоювання, а тому краще уточнити, до чого сниться зрада.

Різні сонники дають різні тлумачення того, до чого сниться зрада коханому.
Сонник Міллера

Наприклад, в соннику Міллера йдеться про те, що зрада є передвісником звинувачення у протизаконних діях. Так, якщо жінка змінила уві сні з найкращим другом партнера, то він скоро охолоне до неї. Якщо спокусила молодого хлопця - скоро її чекає розрив відносин. І взагалі, зрада сниться жінці до того, що вона сама своїм характером знищить любов свого супутника, чого слід остерігатися. А от якщо ви встояли проти спокушання з боку іншого чоловіка - це гарна звістка, що говорить про те, що навіть уві сні ви зберігаєте вірність своєму партнерові.

А ось до чого сниться зрада чоловіка? У тому ж соннику Міллера йдеться про те, що потрібно насторожитися і придивитися до чоловіка, оскільки він може знехтувати вашою довірою.

Сонник Хёссе

Зовсім інше трактування в соннику Хёссе. Там йдеться про те, що якщо вам змінили уві сні, то наяву вас чекає кінець всіх печалей. Якщо ж зраду вчинили ви самі, то навпаки, кількість хвилювань збільшиться.

Сонник Деніз Лінн

У соннику Деніз Лінн сказано, що зрада є відображенням того, що ваші бажання і обов'язки не відповідають один одному. Або ж в тій людині, з яким ви змінили у сні, вас притягають якісь якості, які ви б підсвідомо хотіли бачити у себе.

Сонник Цветкова

У соннику Цвєткова також існує думка, що якщо зрада сниться людині, що складається в шлюбі, то можливий пожежа.

Сонник Фрейда

У соннику Фрейда, знаменитого психоаналітика, який займався психологією сновидінь, йдеться про те, що зрада уві сні є передвісником зради наяву. Хоча якщо вам сниться зрада близької людини, це може бути просто безпідставним підозрою і краще прямо поговорити зі своїм партнером.

У кожному разі, сни - це всього лише сни, і не варто приймати все близько до серця.


» » До чого сниться зрада?