До чого сниться чоловік?

Фото - До чого сниться чоловік?

Чоловік уві сні - один з найбільш інтригуючих снів для жінки. Що значить поява давнього знайомого або таємничого незнайомця в наших снах? Давайте розбиратися, до чого сниться чоловік.

Нижче представлені тлумачення від сонників Міллера, Цвєткова, Мандрівника та інших.
Сонник Міллера

На думку психолога Міллера, тлумачення сну, в якому фігурує чоловік, визначається його зовнішністю. Бачити красеня уві сні - до насолоди, а виключного красеня - до популярності і популярності, яка принесе тільки позитивні емоції.

Навпаки, чоловік з поганою зовнішністю - символ розчарувань і труднощів. При цьому якщо жінка злякалася відразливою зовнішності чоловіка, її чекають переживання через людину, яку вона вважає своїм другом.

Сонник Цветкова

За сонником езотерика Цвєткова, тлумачення сну залежить від того, кому він сниться. Так, якщо чоловік сниться жінці - це до задоволення, якщо ж чоловік сниться чоловікові - до нової справи, почину.

Французький сонник

Французький сонник майже солідарний з сонником Міллера, проте він вносить ряд уточнень. Так, якщо чоловік одягнений у біле - це до радості, в чорне - до смуток і втрат. Низький чоловік - знак того, що нам вдасться подолати труднощі, а товстун передвіщає благополуччя в справах. Бачити у сні горбатого чоловіка - до обманів і зрад.

Езотеричний сонник

В езотеричному соннику є уточнення щодо віку чоловіки, побаченого уві сні. Так, молодий чоловік сниться до нової справи, а літній - до почестей і слави, при цьому, якщо літній чоловік суворий - слава людини не зіпсує.

Сонник Мандрівника

Так званий "сонник Мандрівника" тлумачить сон дещо інакше, ніж інші. Незнайомий чоловік за версією даного сонника сниться до психологічних розбіжностей з самим собою, при цьому характер розбіжностей може визначити зовнішній вигляд чоловіка. Так, літній чоловік - символ проблем з батьком.

Читайте також: До чого сниться незнайомий чоловік.


» » До чого сниться чоловік?