До чого сниться голова?

Фото - До чого сниться голова?

Іноді сняться такі яскраві і барвисті сни, що мимоволі замислюєшся, до чого б це? Наприклад, до чого сниться голова?

  • Голова завжди була символом мудрості і знань. Тому в соннику Деніз Лінн йдеться про те, що, можливо, ви підсвідомо усвідомлюєте, що обігнали всіх на голову. Або ж навпаки, вам потрібно більше працювати головою, ретельніше обдумувати свої рішення і ситуації, які можуть статися у вашому житті.
  • У дворянському соннику Н. Гришиної описується значення сну, в якому ви бачите забиту голову з ранами. Такий сон передвіщає сварливого старого або стару, які попсують ще вам кров, або ж побутові якісь проблеми і чвари.
  • Якщо вам сниться велика і гарна голова на плечах - це до успіху і благополуччя. Для закоханих такий знак означає щастя і мир у парі.
  • Якщо уві сні ви відчуваєте, як важко вам носити голову, то наяву вам слід менше думати і аналізувати.
  • Маленька і убога голова є передвісником негативних подій у вашому житті. Також, як і сталевий вінець, що стискає вашу голову - ви будете мучитися нерозв'язними проблемами.
  • Кажуть, що одна голова - добре, а дві - краще. Так і сон, в якому у вас дві голови, обіцяє тільки хороше в найближчому майбутньому.
  • Якщо уві сні ви побачили відрубану голову, яка котиться або лежить, то варто чекати гіршого. Такий сон обіцяє втрату батьків, усілякий неуспіх і втрату честі.
  • Якщо ви несете чужу голову, то насправді ви будете робити чиїсь чужі справи, відчуваючи при цьому відповідальність.До чого сниться мити голову

Східний жіночий сонник каже, що це добрий знак. Доглядати за своїм волоссям, розчісувати і мити їх - значить, наяву вас чекає успіх у задуманому.

До чого сниться голова риби

Якщо ви не знаєте, до чого сниться голова риби, то краще подивитися в соннику на тему того, до чого сниться риба. Хоча окрема голова може бути передвісником шлюбу і міцних, довготривалих відносин.

При будь-якому тлумаченні найголовніше - не втратити голову, так що спите і висипайтеся!


» » До чого сниться голова?