Що таке різотто?

Фото - Що таке Різотто?

Є страви італійської кухні, які невигадливі за своїм приготуванню і з успіхом готуються і у нас. Одне з таких блюд - різотто, а що це таке, більш докладно розглянемо у статті.

Різотто - що ж це таке?

Як вже було сказано, слово «різотто» італійського походження. Буквально означає «маленький рис». Часто різотто визначають як одне з національних італійських страв. Перша згадка про нього зустрічається в 19 столітті. Найчастіше різотто готують на півночі Італії. В цілому, це можуть бути різні за складом рисові страви. Правда, важливим інгредієнтом все одно залишається особливий вид рису, збагачений крохмалем.

Процедура приготування різотто зазвичай стандартна: жарка, додавання рідини (бульйон або вода), гасіння рису і знову додавання рідини. По закінченню основного приготування туди можуть бути додані різні складові в залежності від бажань кухаря. У нашій культурі іноді нехтують повної процедурою приготування страви, але все одно називають блюдо - різотто. Найбільш правильним було б говорити просто про страву з рису, ніж привносити в нього італійський відтінок. Ймовірно, це скоріше додає кухні колориту, а кухарям більшої значущості, ніж, якби блюдо називалося якось інакше.

Також вам може бути корисна наступна наша стаття на цьому сайті Як приготувати різотто.


» » Що таке різотто?