Як приготувати пюре?

Фото - Як приготувати пюре?

Картопля частий гість на наших столах. Цей овоч має високі смакові якості при будь-якому способі приготування: при варінні, смаженні і гасінні. Однак якщо картопля зберігається вже досить довго, він втрачає частину своїх смакових якостей. Це положення можна виправити, дізнавшись, як приготувати смачну пюре з картоплі.
Готуємо картопляне пюре: підготовка

  1. Візьміть 1 кг. картоплі, очистіть і промийте.
  2. Очищені овочі помістіть в каструлю, і залийте холодною водою так, щоб вона їх покривала.
  3. Не забудьте посолити, достатньо 1 чайної ложки.
  4. Поставте каструлю на сильний вогонь, накривши кришкою. Дочекайтеся, поки вода закипить, і продовжуйте варити далі на повільному вогні близько 20 хвилин. Визначити готовність картоплі можна, проткнув його виделкою. Коли вилка буде легко входити в картоплини, варіння можна закінчувати.
  5. Після цього воду з каструлі потрібно злити і хвилинку підсушити картоплю в каструлі на дуже слабкому вогні. Для цієї мети можна використовувати і духову шафу.

Що робити далі, тобто як приготувати пюре? Та дуже просто!

  • Беремо дерев'яний або металевий товкач і товчемо картоплю. Деякі рецепти радять протерти картоплю через сито. Можна піти й цьому раді, якщо є час і терпіння. Поки ми будемо цим займатися, можна підігріти в підходящої посуді на плиті або в мікрохвильовій печі близько 200 мл. молока. До речі, якщо картопля виявився недосоленим, можна відсутню сіль додати в розігрівають молоко, в картоплю сіль сипати не рекомендується, вийде нерівномірно.
  • Головний секрет того, як приготувати пюре з картоплі - це ретельно її розтовкти, а потім ще ретельніше вимішати всі інші компоненти.
  • Тому, коли картопля Розім'яті, вибиваємо у неї одне-два сирих яйця і продовжуємо вимішувати. Після, отримання однорідної маси, акуратно вливаємо розігріте молоко, продовжуючи вимішувати картопляну масу. Загальна консистенція повинна вийти однорідною і м'якою, без грудок.

У деяких рецептах радять додавати в потовчений картопля не яйця, а масло. Результат вийде майже такий же. Однак яйця надають картоплі, особливо старому, додатковий смак і приємний колір. Спробуйте - не пошкодуєте! Картопляне пюре, в яке додано масло, після охолодження перетворитися на твердий кому, а при повторному розігріванні може гірчити.

Знання того, як приготувати пюре картопляне, дозволить не залишити голодними раптово наскочили гостей, адже це швидкий і простий рецепт прекрасного, універсального страви.


» » Як приготувати пюре?