Як приготувати борошно?

Фото - Як приготувати борошно?

Борошно - продукт, без якого складно уявити собі більшість страв. Існує багато різновидів борошна, от тільки на прилавках магазинів в основному є пшеничне. Проте не варто засмучуватися з цього приводу. Адже знаючи, як приготувати борошно з різних круп, можна зробити звичні страви незвичайними.
Як приготувати кукурудзяну муку

Кукурудзяна мука дуже корисна: у ній величезна кількість вітамінів і мінералів, її рекомендують включати в раціон при недокрів'ї. У магазинах її складно купити, але можна приготувати борошно самостійно. Для цього потрібно наступне:

  • кукурудза;
  • блендер;
  • велика ємність.

Візьміть кукурудзу, засипте її в блендер і перемеліть. Процес це непростий, так як вам потрібно перетворити кукурудзу в пил, тому вам доведеться набратися терпіння. У процес подрібнення крупи потрібно її перемішувати, щоб борошно вийшла однорідною. Чим дрібніше будуть крупинки, тим смачніше вийде випічка. З цієї причини слід підійти до цього процесу ґрунтовно. Аналогічним способом можна приготувати борошно з рису.

Як приготувати гречану муку

Досить широко в приготуванні різних страв використовується гречана мука. У ній теж багато вітамінів і корисних речовин. Процес її приготування дещо відрізняється від подрібнення кукурудзи, але він нескладний. Отже, щоб зробити гречану муку, потрібно буде наступне:

  • гречка;
  • кавомолка або блендер;
  • сковорода;
  • велика ємність.

Спочатку переберіть гречану крупу від сміття, складіть у сито і промийте під проточною водою. Як тільки вода стане чистою, покладіть гречку на сковороду і смажте 7 хвилин на повільному вогні, постійно помішуючи. Можна опустити цей крок, але завдяки йому смак у крупи стає більш насиченим. Як тільки гречка охолоне, засипте її в блендер або кавомолку і подрібніть. От і все, гречана мука готова. З неї можна спекти хліб або зробити локшину.

У нашій статті Що приготувати з борошна ви знайдете рецепти, які напевно сподобаються вашим рідним і стануть фаворитами на столі.


» » Як приготувати борошно?