Як заморозити ягоди?

Фото - Як заморозити ягоди?

Коли приходить літня пора і навколо світ рясніє яскравими квітами, то хороша господиня завжди захоче надовго зберегти частинку літа. Зазвичай ми робимо закачування на зиму, але зараз, коли хороша техніка доступна майже кожному, ми можемо скористатися морозильною камерою! А що можна заморожувати? Практично всі! Але сьогодні ми поговоримо, як заморозити ягоди.
Перші кроки

Слід знайти вільне місце в морозильній камері, тобто приберіть все зайве з неї. Чим більше ви звільните місця, тим більше соковитих ягід поміститися в морозильну камеру.

Спершу ви повинні вибрати ваші улюблені ягоди. І пам'ятати що ви їх заморожувати з кількох причин, по перше у вас круглі рік буде доступ до я ягодам і ви в будь-який час зможете приготувати смачні муси, пироги і торти, так само ви запасаєтеся вітамінами, які так нам потрібні в зимовий час.

Зберігаємо цінність ягід

Для заморозки ви можете вибрати будь-яку ягоду, яка є у вас в достатку. Потім слід промити ягоди. (Варто зауважити, якщо малина перезріла, то не потрібно її промивати, заморожувати прямо так, головне що б розпалися ягідки небилиці вологі).

Потім ягоди слід просушити. Якщо у вас приватний будинок, то просто винесіть їх на вулицю, тільки дивіться щоб прямі сонячні промені не потрапляли на ягідки, а то вони втратять свій колір і почнуть висихати.

Фасуємо ягоди

Наступний крок вже висушені ягоди потрібно розфасувати. Це робіть як вам зручніше, але ми радимо розкласти ягоди не надто великими порціями, щоб ви, виймаючи з холодильника, розморожували тільки малу частину, а не всі ягоди відразу. Пакети можуть бути самі звичайні, так і спеціальні для заморозки. Такі пакети ви можете набути у великому супермаркеті. Варто зауважити, що ягоди потрібно заморожувати в міру того, як вони зріють.


Якщо у вас свій сад, то не варто обривати відразу всі ягоди, зірвіть спершу достигли, заморозьте їх, а вже коли дозріють інші, то заморозьте їх, і покладіть в морозильнику окремої порцією.

Далі прибираємо залишилися сміття - це можуть бути плодоніжки, жучки або листочки. Запам'ятайте, що ягоди повинні бути повністю підготовлені до використання після розморожування!

Заморожування в звичайному холодильнику

Якщо у вас немає морозильної камери швидкої заморозки, то почніть заморожувати ягоди в звичайному холодильнику розклавши їх тонким шаром по всьому дну морозильної камери, так ягоди швидко заморозяться не втратять товарного вигляду. Так проробляємо з усіма ягодами, а потім складаємо в пакет. З сучасних холодильниках, потрібно включити режим суперзаморожування і там покласти ягоди. Заморожувати 4-5 годин. Температура оптимальної заморозки коливається від мінус 18 до мінус 23 градусів. При підтримці цієї температури, ягоди будуть зберігати весь рік (якщо ви заморозили ягоди при температурі від нуля до мінус 8 градусів, то при такій температурі слід зберігати ягоди лише до трьох місяців). Потім ягоди розкласти, і вже окремі ягідки розфасувати в контейнери, або пластикові судочки, або пакети.

Найголовніше в заморожуванні це не складати ягоди великою кількістю відразу в холодильник. Через те вони пол вагою помнуться, і пустивши сік злипнутися. Та й розморожувати їх буде складніше. А після такої розморожування ягоди будуть виглядати пом'ятими і несмачними.

За допомогою таких нехитрих способів ви дізналися, як заморозити ягоди на зиму і тепер вам не складе ніяких труднощів заморозити у себе вдома всі сорти ягід, що дарує нам літо!


» » Як заморозити ягоди?