Як виглядають ягоди годжі?

Фото - Як виглядають ягоди годжі?

Ягоди годжі, що відрізняються гарним зовнішнім виглядом, володіють ще і безліччю корисних властивостей. Батьківщиною цих ягід є Тибет. Завдяки подібності з барбарисом їх називають тибетський барбарис. Розглянемо, як виглядають ягоди годжі і якими корисними властивостями вони володіють, щоб допомогти вам зуміти відрізнити справжні ягоди годжі від підробки.




Зовнішній вигляд ягід

Кущ тибетського барбарису зазвичай відцвітає біло-фіолетовими квітами, і тільки Фото - ягоди годжіпісля цього на ньому починають з'являтися маленькі довгасті ягоди. Плоди спочатку мають червоний або оранжевий колір. У кожної ягоди м'якоть повинна бути соковитою. Якщо вам пропонують спробувати такі ягоди, то робити це не варто, адже по суті вони є сирими і містять у собі речовини, які можуть завдати шкоди організму. Ягоди годжі потрібно вживати в сушеному вигляді. Детальніше про спосіб застосування ягід читайте в статті Як вживати ягоди Годжі.

Часто ягоди годжі плутають з барбарисом, і цим користуються багато продавців, видаючи барбарис за ягоди годжі, а адже останні коштують набагато дорожче. Барбарис зазвичай Фото - ягоди годжімає темно-червоний або навіть коричневий колір, в той час як засушені ягоди годжі мають яскраво-червоний відтінок, вони м'які і зморщені. Всередині у ягоди годжі кілька кісточок, у барбарису - одна.

Ягоди годжі благотворно впливають на серцево-судинну систему, вони мають седативну дію, покращують кровообіг, а також володіють протизапальним ефектом. Крім того, вважається, що ці ягоди сприяють швидшому схудненню. Більш докладно про їхню користь ви можете дізнатися в статті Чим корисна ягода годжі.


» » Як виглядають ягоди годжі?