Як вирощувати годжі?

Фото - Як вирощувати годжі?

Останнім часом стало популярним вирощування екзотичних рослин. Сьогодні Поговрим про те, як вирощувати годжі в домашніх умовах. Більш докладно про це чагарнику можна дізнатися зі статті Що таке годжі.

Рослина це досить невибаглива і відмінно зможе рости в міських умовах.
Грунт

Годжі відмінно буде рости в кам'янистій слабокислою і сильнощелочной грунті. Але за відсутності такої підійде будь-яка інша, навіть звичайний чорнозем. Перед посадкою потрібно внести спеціальні добрива: 100-200 г суперфосфату, близько 10 л перегною і 30-40 г деревної золи. Всі компоненти ретельно перемішати, засипати в яму 50 на 50 см і висадити держак.

У перший рік рослина особливо вразливе, тому потрібно періодично удобрювати грунт і закривати її плівкою при сильних заморозках.

Полив

Ця рослина категорично не любить застою води. Годжі стійко перенесе посуху, але може не впорається з перезволоженням. Якщо ну вулиці часто йдуть дощі, то додатковий полив не потрібно.

Освітлення, температура

При посадці годжі віддайте перевагу яскравим сонячним місцям (допустимо легке затінення). Рослина морозостійка, без укриття взимку може перенести падіння температури до -30. При такому холоді коріння краще присипати сухим листям або тирсою. Найкраще годжі висаджувати навесні, так рослина зуміє зміцніти до холодів і стійко перенесе зиму.

Щоб рослина плодоносить, на ділянці має рости мінімум два таких чагарника. Але навіть за цієї умови ягоди з'являться мінімум на третій-четвертий року.

Вважається, що плоди годжі - одні з найкорисніших у світі. Про їх чудодійні властивості ви зможете дізнатися зі статті Як приймати ягоди годжі.

Також їх часто використовують в кулінарії. Цікаві рецепти ви знайдете в статті Як приготувати годжі.


» » Як вирощувати годжі?