Як закочувати огірки?

Фото - Як закочувати огірки?

Хрусткі солоні огірочки - ідеальна заготівля на зиму, зробити яку можна самостійно. Для цього лише потрібно дотримуватися послідовність дій і певні рекомендації, які представлені вашій увазі далі.
Необхідні інгредієнти

Перед тим як закочувати огірки потрібно підготувати всі потрібні для цього інгредієнти. Їх список виглядає наступним чином:

 • часник - 6 зубчиків;
 • лист лавровий - 6 шт .;
 • цукор - 100 г;
 • сіль - 120 г;
 • столовий оцет - 120 мл;
 • перець чорний (горошок) - 12 шт .;
 • кріп свіжий - 1 пучок;
 • листя чорної смородини - 10 шт .;
 • литися хрону - 12 шт .;
 • огірки невеликого розміру - 55-60 шт.

Також вам будуть потрібні банки, кришки, ємності і закочує машинка.

Як закочувати огірки?


Вирішивши закатати огірки на зиму, необхідно брати тільки свіжі овочі. На них не повинно бути присутнім гнилі і пошкоджень. Сам процес заготівлі виглядає наступним чином:

 1. Промийте ретельно огірки. По черзі викладайте їх на обробну дошку і відрізайте у них плодоніжки. Після чого відправляйте огірки у велику ємність.
 2. Промийте під проточною водою листя хрону і чорної смородини. Обтрусіть їх від зайвої рідини, а потім перекладіть на чисту тарілку. Кріп промийте, а потім розріжте на кілька частин.
 3. Очистіть від лушпиння часник. Промийте часточки під проточною водою і розріжте на дві частини. Після чого перекладіть на блюдце і відставте убік.
 4. Візьміть банки і ретельно вимийте їх. Потім почніть їх стерилізувати. Це необхідно зробити, щоб консервація в подальшому не стала вибухати. Поряд з цим необхідно прокип'ятити все кришки в невеликій каструлі протягом 15 хвилин на середньому вогні.
 5. На дно стерильних банок почніть по черзі викладати часник, листя хрону, лавра і смородини, зелень кропу, а також горошки чорного перцю. Потрібно розподілити всі ці спеції по ємностей рівномірно. Потім почніть розкладати по банках огірочки. Потрібно поміщати їх один до одного якомога щільніше, але робіть це акуратно, щоб овочі не пошкодилися. При цьому огірки повинні доходити прямо до горлечка ємності.
 6. Поставте каструлю середнього об'єму з водою на вогонь. Доведіть її до кипіння, а потім відключіть. Додайте туди сіль, цукор і оцет. Потім ретельно все перемішайте. Потрібно щоб всі інгредієнти повністю розчинилися. Готовий розсіл розлийте по банках. Необхідно щоб вони були заповнені їм повністю. Після чого закатати їх кришками.
 7. Знайдіть у своєму будинку затишне містечко. Залиште там на добу банки з огірками догори дном. Обов'язково укутайте їх теплим пледом або ковдрою. Потім можна буде перемістити їх в льох або інше прохолодне місце.

Як закатати огірки правильно ви тепер знаєте. Використовуючи наведений рецепт, ви зможете зробити дуже смачні заготовки. Їх можна буде подавати не тільки до сімейного, а й святкового столу до будь-яких страв, а також в якості закуски. Смачного!


» » Як закочувати огірки?