Чому не завантажуються "однокласники"?

Фото - Чому не завантажуються

Однокласники є часто відвідуваною соцмережею в Росії поряд з ВКонтакте. Для багатьох це цілий світ, де вони люблять проводити по кілька годин на день. У зв'язку з цим особливо сумний той факт, коли користувач не може зайти в Одноклассники. В рамках цієї статті ми поговоримо про те, чому не завантажуються Однокласники. Відзначимо, що розглянуті проблеми можуть бути актуальні не тільки для соціальної мережі Однокласники, але й інших "соціалок".
Чому не виходить зайти в Одноклассники

Причини:

  • Однією з перших причин є нестабільна швидкість інтернету. Ви повинні перевірити, приєднаний чи кабель до модему, горять Чи потрібні індикатори на модемі. Які саме індикатори повинні горіти, ви можете побачити в інструкції до модему. Відзначимо, що сайт Однокласників з точки зору завантаження є досить важким. Тому, якщо ваша швидкість інтернету невелика, то чекати завантаження сайту вам потрібно досить довго.
  • Наступною причиною, яка залежить від користувача, є проблема з пам'яттю. Якщо ви бачите, що Однокласники не запускаються, і при цьому ваша швидкість мережі стабільна, то цілком можливо, що у вас проблема з так званої тимчасової пам'яттю. Під час відвідування сайту тимчасова пам'ять браузера, яку також називають кешем, отримує інформацію про сайт.

Розглянемо, як вирішити проблему зі збоєм кеша.

  • Насамперед рекомендується зайти в настройки браузера і вибрати вкладку "Історія". Очистити історію. Таким чином ви зможете видалити файли кеша. Після цього вам потрібно буде перейти на сайт Однокласники.
  • Також ви можете спробувати здійснити перегляд сторінки в режимі інкогніто, в цьому режимі браузер не зберігає кеш. Тому закешірованіе інформації не буде.
  • Також можна зробити видалення тимчасових файлів. Для цього потрібно скористатися спеціальною утилітою, яка називається "Дефрагментація диска". Знайти її можна в меню "Пуск". Дефрагментація диска дозволяє позбутися від тимчасових файлів, очистити диск від невикористовуваних програм.

Ще однією проблемою можуть бути віруси. Зверніть увагу, якщо ви можете зайти на всі сайти крім Однокласників, значить швидше за все у вашому комп'ютері є вірус. Скористайтеся антивірусом для сканування комп'ютера і знищіть вірус. Після цього вам потрібно буде відновити пароль на сайті, також вам можливо знадобиться відновити свій аккаунт. Для цього зверніться в технічну підтримку.

Якщо всі вищевказані причини не є причинами збою Однокласників, значить, швидше за все, на сервері в соціальній мережі ведуться технічні роботи. У цьому випадку вам залишається лише чекати, коли сервер приведуть в порядок.

Детальніше про те, за якими ще причин можуть не відкриватися Однокласники, прочитайте в статті Чому не відкриваються Однокласники. Якщо ж ви зіткнулися з проблемою, в результаті якої Однокласники починають гальмувати, то не поспішайте вживати екстрених заходів. Рекомендуємо ознайомитися зі статтею Чому Однокласники гальмують.


» » Чому не завантажуються "однокласники"?