Чому не працюють однокласники?

Фото - Чому не працюють Однокласники?

Регулярне використання соціальних мереж стало буденною справою для більшості користувачів інтернету. При цьому багато хто відзначає, що ці сайти часто не функціонують або працюють дуже повільно.

Причини цих проблем описані нижче.
Чому не працює сайт «Однокласники»

Висока відвідуваність

Зазвичай сайт повільно завантажується, робота його гальмується, а використовувати деякі функції та кнопки неможливо з однієї причини: висока завантаженість обладнання. Ви тільки уявіть, яка кількість ресурсів потрібна, щоб сьогодні забезпечити доступ до сторінки одночасно сотень тисяч, а то й мільйонів користувачів? Вартість такого обладнання позначається шестизначними числами, при цьому велика вірогідність збоїв в їх роботі. Адже будь-який сервер - це в першу чергу машина, і проблеми в її функціонуванні можуть виникнути в будь-який момент.

Це свого роду ціна популярності, і її платять усі високовідвідувані сайти, в тому числі соціальні мережі. Особливо помітно знижується якість роботи в години пік - вечірній час та вихідні.

Оновлення сайту

Чому Однокласники не працюють сьогодні або навіть зараз? У період, коли фахівці зайняті реконструкцією ресурсу, перерозподілом навантаження або введенням в експлуатацію оновлень функцій, буває неможливо завантажити сторінку або увійти на сайт. Зрозуміло, що адміністрація робить все можливе, щоб доставляти своїм відвідувачам якомога менше незручностей, тому такі складності тривають зовсім недовго.

Невідповідний браузер

Можливо, сторінка не вантажиться саме у вас через невідповідного браузера. Справа в тому, що більшість сайтів розробляються для найпопулярніших програм на зразок Google Chrome і Mozilla Firefox. Тому спробуйте відкрити сайт Однокласники з їх допомогою, може, і проблема зникне автоматично.

Переповнена кеш-пам'ять


Якщо ви розумієте, як протікають процеси на вашому комп'ютері, ви, напевно, часто очищаєте кеш і cookies в браузері. Справа в тому, що при переповненні пам'яті система починає працювати повільніше, так як їй доводиться витрачати частину ресурсів на збереження вже давно використаних і забутих вами сторінок і даних.

Проведіть генеральне прибирання на комп'ютері, очистіть зазначені елементи і, можливо, сайт Однокласників стане працювати набагато швидше, і збоїв у функціонуванні більше не буде. Для цього увійдіть у вкладку меню браузера, виберіть «Інструменти» або «Параметри» (залежить від використовуваної програми), видаліть історію переглядів сторінок в інтернеті, а також встановіть галочки навпроти рядків «Кеш» і «Cookies» та натисніть кнопку «Видалити».

Відсутність з'єднання з інтернетом

Якщо ваш провайдер не забезпечує безперебійне з'єднання, відвідати будь-який сайт стає неможливо. Перевірте працездатність мережі на вашому комп'ютері або просто спробуйте відкрити інші сайти, пройти по різних посиланнях. Якщо вони відкриваються без проблем, проблема все ж не в інтернет-з'єднанні.

В цілому це основні причини неполадок в роботі соціальної мережі Однокласники, якщо вони пов'язані з вашим комп'ютером - усуньте їх, якщо ж від вас нічого не залежить - поставтеся до ситуації з розумінням, все налагодиться.

Ознайомтеся також з нашою статтею Чому Однокласники гальмують.


» » Чому не працюють однокласники?