Чому не вантажаться однокласники?

Фото - Чому не вантажаться Однокласники?

Іноді можна зіткнутися з проблемою непрацездатності сайту "Однокласники". Дуже часто закривають доступ до деяких сайтів роботодавці або ж адміністратори мереж для того, щоб співробітники не відволікалися з особистих питань в робочий час. У такій ситуації можуть виникнути питання: чому не вантажаться Однокласники і як з цим боротися? Однак і на домашньому ПК можуть виникати такі проблеми.
Причини непрацездатності сайту

Причин недоступності і непрацездатності соціальної мережі "Однокласники" може бути досить багато, серед них виділяють:

  • Інтернет-підключення. Якщо у вас слабкий сигнал Інтернет-підключення, то вам не вдасться завантажити сторінку "Однокласників" (втім, як і будь-яку іншу). У випадку, якщо сайт взагалі не завантажується, необхідно перевірити Інтернет-з'єднання і зв'язатися з постачальником зв'язку.
  • Велика кількість користувачів. Ще однією причиною може бути завантаженість сервера, яка супроводжується великим напливом відвідувачів. Велика кількість користувачів заходить на сайт в обідній або вечірній час, а також у вихідні, тому в цей час можливий збій в роботі сайту, який призводить до того, що "Однокласники" недоступні.
  • Відсутність місця на системному диску (наприклад, диску С). Дана ситуація може виникнути не тільки з сайтом "Однокласники", але і з будь-яким іншим. Користувач не зможе завантажити сторінку, або вона відобразиться частково. Необхідно звільнити місце на диску і очистити кеш браузера.
  • Віруси. Не варто виключати і наявності вірусів, які блокують роботу деяких сайтів, в тому числі і "Однокласники". В даному випадку необхідно перевірити комп'ютер на віруси, а при їх виявленні - видалити.
  • Технічні роботи на сайті. Сайт "Однокласники" може не завантажуватися через проведення технічних робіт. Але в такій ситуації на сторіночці має бути присутня відповідний напис (наприклад, «Сайт недоступний. Ведуться технічні роботи»).
  • Блокування сайту провайдером або системним адміністратором. Якщо "Однокласники» не вантажаться тільки в одному місці, наприклад, на роботі або в університеті, то, можливо, провайдер або системний адміністратор заблокував доступ до даної мережі для користувачів. У випадку, якщо заблокований сайт у вас вдома, то необхідно звернутися за вирішенням даного питання до Інтернет-провайдера.
  • Файл Host. Для того щоб закрити доступ до будь-якого сайту, можна скористатися файлом host, за допомогою якого можна заблокувати будь-який сайт, у тому числі і "Однокласники". Розблокувати сайт можна, видаливши з файлу ваш сайт. Варто відзначити, що файл host можна знайти, пройшовши шлях Мій комп'ютер - Диск С - Windows - System32 - drivers - etc - hosts.
  • Неправильний логін / пароль. Якщо сайт завантажився, але у вас виникли труднощі з входом в свій аккаунт (дуже довго вантажиться сторінка або вибиває помилку), то необхідно перевірити правильність логіна і пароля.
  • Проблеми з Інтернет-браузером. Важливим чинником може бути і Інтернет-браузер, яким ви користуєтеся. Спробуйте завантажити сторінку в іншому браузері, якщо вона нормально завантажиться, значить, проблеми пов'язані з вашим постійним браузером, а не з сайтом "Однокласники".
  • Блокування аккаунта. Якщо ваша сторінка була зламана хакерами і з неї розсилали спам, то адміністрація сайту могла заблокувати ваш аккаунт, що може викликати довге завантаження сторінок. У такому випадку необхідно зв'язатися з адміністрацією і з'ясувати всі моменти.

Додатково про проблеми з сайтом "Однокласники" можна дізнатися зі статті Чому не відкриваються "Однокласники".


» » Чому не вантажаться однокласники?