Чи закриють «однокласники»?

Фото - Чи закриють «Однокласники»?

Інформація про те, що соціальна мережа «Однокласники» буде закрита, з'являється із завидною регулярністю з моменту заснування проекту. Чи правда це і чи закриють «Однокласники»?

Підтвердження подібної інформації немає. Найімовірніше появи чуток посприяло те, що «Однокласники» вирішили закрити публічний доступ до акаунтів неповнолітніх, і дітей до чотирнадцяти років. Відповідно, в мережі з'явилися інтернет-заголовки, в яких можна було прочитати таке: «Однокласники закриють ...». Що закриють і як у нас зазвичай розбиратися не люблять.

Тому, щоб розвіяти міф про закриття соціальної мережі «Однокласники», нагадаємо, що в листопаді минулого року, соціальна мережа ввела ряд обмежень, вирішивши подібним чином убезпечити користувачів, які не досягли повноліття, від небезпеки публічного доступу. Нововведення торкнулося безпосередньо пошуку. Тепер в ньому не будуть видні профілі дітей, вік яких менше 14 років. Діти також не зможуть отримати повідомлення від невідомих їм осіб і не побачать оцінок і «лайків» від користувачів, яких немає в їхньому списку контактів.


» » Чи закриють «однокласники»?