Що робити, якщо заблокували однокласники?

Фото - Що робити, якщо заблокували Однокласники?

Сайт Однокласники заблокований, що робити? Таке питання люди починають задавати все частіше. З одного боку справа в тому, що користувачів популярної соц.сеті стає все більше, а з іншого - глобальна мережа, як відомо, це середовище, де ведуть свою діяльність і хакери, і шахраї і конкуруючі компанії, які використовують різні способи боротьби за користувача .
Проблема з адресним рядком

Отже, що робити якщо заблокували однокласники в цьому випадку? Для початку перевірте адресу сайту в адресному рядку, можливо помилка саме в ньому. У цій статті ми дамо Вам докладну інструкцію по тому, яким чином можна розблокувати Вашу сторінку в однокласниках.

Якщо адреса вірна то знайдіть файл «hosts», він зазвичай знаходиться на диску C: Windows System32 drivers etc . Відкрийте цей файл у блокноті і подивіться що там написано. Там не повинно бути рядків зі словом «odnoklassniki». Якщо такі рядки зустрічаються, то їх потрібно видалити.

Не завадить перевірити комп'ютер будь-яким антивірусом, можна зробити це безкоштовною програмкою CurelT від DrWeb.

Оновлення DNS кеш, для цього можна просто перезавантажити комп'ютер.

Після таких процедур сайт однокласники повинен знову функціонувати.

Доступ заборонено


Що робити, якщо вхід на однокласники заблокований? Давайте розберемося в цьому питанні. Якщо на цей сайт закритий доступ, то це комусь -то потрібно. Наприклад, закрити доступ до будь-якого сайту можна зробити в мережі, де кілька комп'ютерів об'єднані в єдину мережу, як буває в офісах. Начальник може дати завдання адміністратору заборонити вихід на сайти соціальних мереж, і тоді їх відвідування буде неможливо з цією інтернет-лінії. Але можна скористатися послугами сайтів-посередників. Таких сайтів безліч.

І головне, що це буде виглядати, що однокласники відвідуєте не ви, а сайт-посередник. Для того, щоб скористатися подібним сайтом вводимо його адресу в адресну статтю і потрапляємо на цей сайт. Там ви побачите форми для введення логіна і пароля на однокласники, вводите їх і потрапляєте в свій аккаунт у соціальній мережі. Якщо з одним посередником не вийшло потрапити в свій аккаунт, то спробуйте скористатися іншим посередником. Таким чином, можна потрапити на свою сторінку в однокласниках, навіть якщо її заблокував вірус.

Що робити, якщо сайт однокласники заблокований адміністратором самого сайту однокласники. Подібні блокування відбуваються через порушення користувальницьких угод. Тут ви безсилі. Потрібно буде писати адміністратора сайту і пояснюватися, чому ці угоди були порушені.

Повідомлення про блокування облікового запису

Буває, що користувач отримує повідомлення: Сторінка однокласники заблокована, що робити? Для початку перевірте, звідки надійшло це повідомлення. Справжнє подібне повідомлення має бути тільки від адміністратора сайту. Всі ж інші повідомлення розсилають шахраї, які просять вислати енну кількість грошей на гаманець або ж відправити смс на короткий номер. Не варто відправляти смс або переводити гроші на представлені рахунки, гроші спишуть не малі, а результату не буде. Побачивши подібне повідомлення, ви отримуєте ще одне підтвердження, що це повний розлучення. Що точно потрібно буде зробити, так це перевірити комп'ютер на віруси, і при їх виявленні полікувати або видалити.

Віруси

Якщо доступ до сайту заблокований, то причин може бути декілька: його блокує вірус, інтернет-провайдер, адміністратор однокласників або ваш начальник. Але в кожному разі, поради цієї статті вам допоможуть відкрити доступ до вашої сторінки на однокласниках.


» » Що робити, якщо заблокували однокласники?