Чому заблокований сайт?

Фото - Чому заблокований сайт?

Якщо ви постійно відвідуєте один і той же сайт, а потім виявляєте, що доступ до сайту закритий, виникає питання, чому заблокований сайт. Різні сайти можуть бути заблоковані з різних причин.

Розглянемо докладніше можливі причини блокування.

Варіанти блокування сайтів

  • Заблокував провайдер. Деякі шкідливі сайти, а також сайти певної спрямованості (наприклад, містять порнографічні елементи) можуть бути заблоковані провайдером. Можна скористатися додатками, які дозволяють зайти на блокований сайт. Наприклад, можна скористатися сайтом hide.me, де слід вказати заблокований файл і відкрити його.
  • Блокування на законодавчому рівні. Сайти можуть бути недоступні, якщо вони порушують авторські права або ж містять контент, що порушує вимоги ФЗ № 436 «Про захист дітей».
  • Припинення доступу за допомогою роутера або комп'ютера. Якщо сайт не відкривається тільки на вашому комп'ютері, необхідно переконатися, що він не заблокований на вашому комп'ютері або роутере. Перевірити блокування сайту можна в папці host (Мій комп'ютер - Диск С - Windows - System32 - drivers - etc - hosts). Можливо, хтось вирішив заборонити доступ до потрібного вам сайту.
  • Технічні роботи. Не варто забувати і про технічні роботах, які можуть проводитися на сайті, що і є причиною його блокування.
  • Обмеження роботи сайту хостингом. Якщо за допомогою сайту поширюється шкідлива інформація, виявлені хакерські скрипти або проводяться атаки на сторонні ресурси, керівництво хостингу має право припинити роботу даного сервісу.

Про те, чи можна зайти на заблокований сайт, читайте в статті Як зайти на заблокований сайт.


» » Чому заблокований сайт?