Чи входить інститут в стаж?

Фото - Чи входить інститут в стаж?

Держава дає своїм громадянам певний час на те, щоб заробляти гроші і приносити користь суспільству. Після закінчення цього терміну ми йдемо на законний відпочинок - на пенсію. З цього моменту нам платять допомогу, розмір якого залежить від трудового стажу. У статті піде про те, чи входить інститут в стаж і що таке, власне, трудовий стаж.

Трудовий стаж - це тривалість праці працівника. Виходячи з трудового стажу, нараховується пенсія громадянам РФ. 1 січня 2002 Федеральний Закон "Про трудові пенсії в РФ" визначив порядок нарахування пенсії. З цього моменту роль у розрахунку пенсії грає тільки страховий стаж. Це сумарний час роботи, коли сплачувались внески до Пенсійного Фонду РФ.

У стаж також входять:

  1. Період тимчасової непрацездатності, коли вам виплачується допомога.
  2. Період догляду за дітьми до 1,5 років.
  3. Час служби в армії.
  4. Період необґрунтованого тримання під вартою.
  5. Період безробіття, за умови отримання допомоги.

Під час навчання в інституті перерахування до ПФ РФ не робляться, тому ці п'ять років не входять до страхового стажу. Але, час навчання в аспірантурі або установах вищої або середньої освіти (очно) входять в педагогічний стаж (або стаж викладацької діяльності). Тому, якщо хочете додати в свій стаж 5 додаткових років, ласкаво просимо в педуніверситет!


» » Чи входить інститут в стаж?