Як схуднути в 11 років?

Фото - Як схуднути в 11 років?

Мати зайву вагу в 11 років - серйозне випробування для дитини. Це виражається в непевності в собі, комплексах, скутості в рухах. Дитина замикається в собі, веде малорухливий спосіб життя. Це не може не позначитися на його подальшому житті, і звичайно, здоров'я. У цій статті ми поговоримо про те, як можна схуднути в 11 років.
Як схуднути дитині в 11 років

Батьки, в першу чергу, повинні з'ясувати причину зайвої ваги своєї дитини. Якщо наявність зайвих кілограмів обумовлено серйозним захворюванням, наприклад, цукровий діабет, худнути потрібно тільки під чуйним керівництвом фахівця.

У більшості випадків проблема зайвої ваги у дітей 11 років пов'язана з неправильним харчуванням і веденням малорухливого способу життя. Якщо слідувати деяким правилам, то дана проблема легко вирішувана. Переглянете харчування своєї сім'ї. Для дитини важлива підтримка близьких людей, поодинці йому буде впоратися набагато важче. Тому дотримуйтеся здорового харчування всією родиною.

Здорове харчування

Виключіть з раціону смажені страви, напівфабрикати, фаст-фуди, газовані напої, солодощі, майонез, кетчуп. Звичайно, дитині буде важко відразу відмовитися від звичних для нього продуктів, тому замініть їх корисними і смачними стравами. Почніть запікати м'ясо в духовці, а не смажити його, замість цукерок - сухофрукти та мед, включіть в раціон більше сезонних овочів і фруктів.

Режим харчування для схуднення

Ні в якому разі не вдавайтеся до дієт. Це буде великий стрес для організму, який знаходиться ще в процесі формування. Привчіть дитину до правильного, здорового харчування. Пам'ятайте про користь сніданку, який є головним прийомом їжі і заряджає енергією на весь день. Сніданок, обід і вечеря - це обов'язкові прийоми їжі.

Але триразовим харчуванням обмежуватися не можна. Між ними повинні бути присутніми корисні та поживні перекушування (фрукти, молочні продукти, сир та ін.). Але не потрібно годувати дитину на ходу і тим, що доведеться під руку - чіпсами, сухариками, пакетовані соками. Дитина не задовольнить голод, а погіршить ситуацію.


У віці 11 років дітям подобається все яскраве і барвисте, тому їжа у дитини повинна бути не тільки корисною, але і красивою. Тоді дитина з великим бажанням буде пробувати нові продукти.

Фізична активність

У комплексі з правильним харчуванням необхідно вести рухливий спосіб життя. Обмежте проведення часу дитини за комп'ютером і телевізором. Почніть з рухливих ігор на вулиці, щоденних прогулянок, ранкової зарядки. Залучайте всіх членів сім'ї до занять, будьте правильним прикладом для своєї дитини. Фізичні навантаження повинні бути щоденними, але під контролем, стежте за його самопочуттям. Якщо немає протипоказань, віддайте дитину в спортивну секцію. Прекрасно підійде плавання, аеробіка, гімнастика.

Як схуднути дівчинці в 11 років

Дівчатка в будь-якому віці хочуть добре виглядати, але мало хто хоче постійно займатися спортом. Прекрасною альтернативою є танці, які дозволять дівчинці привести своє тіло в тонус, скинути зайву вагу, стати жіночною.

Велику роль відіграє і моральна підтримка. Хваліть дитину, заохочуйте його успіхи, не використовуйте в якості заохочення їжу. Краще сходіть в кіно, цирк, парк. Пояснюйте, що результат досягається поступово, а не за один день.

Тільки в сукупності правильне харчування і фізичні навантаження допоможуть дитині впоратися з проблемою зайвої ваги. Головне, пам'ятати, що у разі нездужань негайно потрібно звертатися до фахівців.

Докладніше про те, як знизити вагу в дитячому віці, ви дізнаєтеся в нашій статті - Як схуднути дитині.


» » Як схуднути в 11 років?