Що привезти з германии?

Фото - Що привезти з Німеччини?

Німеччина - це дуже цікава країна зі своїми звичаями, великою кількістю пам'яток і культурою. Приїхавши до Німеччини, важко буде виїхати з цієї країни з порожніми руками не привізши подарунків для своїх близьких і знайомих. Залишається тільки вирішити, що привезти з Німеччини, щоб не було проблем на митниці та подарунки дійсно сподобалися своїм майбутнім володарям.

Напевно, ні для кого не секрет, що в Німеччині дуже багато любителів пива, тому як вона є батьківщиною цього прекрасного напою. При бажанні можна знайти велику кількість сувенірних пивних кухлів та інших подарунків, пов'язаних з пивом. Це буде відмінним недорогим подарунком для кожного любителя цього напою.

Любителі солодощів будуть у захваті від солодких сувенірів, якими славиться вся країна. Звичайно, вони не зможуть довгий час нагадувати про Німеччину. Але будуть вкрай приємні ласунам і навіть людям які нейтрально ставляться до солодощів.

Кожна жінка, відвідавши Німеччину отримує унікальну можливість придбати натуральну косметику від провідних виробників. Якщо в нашій країні на кожному розі зустрічається просто величезна кількість підробки та неякісної косметики, то в Німеччині в будь-якому магазині ви купите тільки натуральну сертифіковану продукцію. Чоловіки можуть купити косметику на подарунок коханій жінці, а консультанти у фірмових магазинах завжди допоможуть зробити правильний вибір.
Які є варіанти

Відмінними сувенірами будуть національні баварські костюми, це придбання буде довгі роки нагадувати про незабутньої поїздки в країну кращого пива і багатовікових традицій. Насправді купити можна величезну кількість речей і сувенірів, які не тільки стануть в нагоді в повсякденному житті, але і зроблять її більш яскравою і красивою.

Перед тим як відправитися в магазин за покупками і подарунками, потрібно дізнатися, що можна привезти з Німеччини, а що заборонено законом. Деякі речі можуть не пропустити через митницю, про це повинен знати кожен турист.

Вивозити з країни можна практично будь-які сувеніри та подарунки. Проблеми можуть виникнути з комп'ютерними дисками, які перед вивезенням повинні перевірятися відповідними митними службами. Не можна вивозить велику кількість спиртного, продукти харчування, антикваріат і предмети, що мають культурну цінність. При вивезенні тварин, продуктів харчування і рослин необхідно надати в службу з карантину довідки про щеплення та медичну карту. Все це потрібно одержувати заздалегідь інакше вивезення за межі країни буде заборонений.


» » Що привезти з германии?