Що привезти з израиля?

Фото - Що привезти з Ізраїлю?

Ізраїль є багатогранною країною. Тому й привезти з неї можна не тільки сувеніри, але й косметику, вино, різні продукти харчування і прикраси.

Щоб розібратися у всьому різноманітті, ми постараємося висвітлити в нашій статті всі варіанти подарунків, які ви можете привезти з цієї чудової країни.
Подарунки для дітей

Як відомо, діти люблять красиві речі. Тому їм підійдуть такі подарунки, як хамса. Ця штучка являє собою древній талісман. Виглядає, як розкрита долоня із зображенням ока. Талісман дуже популярний серед місцевих жителів, які вважають, що він є справжнім оберегом. Спеціально для дітей є талісмани з гуми, які прикрашені яскравим сюжетом.

Якщо ваші діти люблять грати в розвиваючі ігри, то їм підійде така гра як Макнот. Являє собою аналог настільного тенісу, при цьому в даній грі відсутня стілець, але є ракетки і гумовий м'ячик.

Інший відмінною грою є так звана гра в п'ять каменів. Розвиває спритність рук і сподобається не тільки дітям, а й дорослим. Відмінним подарунком стануть шахи та нарди. В Ізраїлі можна знайти унікальні набори, які зроблені вручну місцевими майстрами.

Для дорослих

Що купити дорослому? Звичайно, для дорослих відмінним подарунком послужать ізраїльські вина. На смак вони досить міцні, але відрізняються вишуканістю. Ізраїльські вина в основному роблять з гранатів та смородини.

Іншим хорошим подарунком дорослому буде хумус. Це специфічне горохове пюре, в яке додають оливкове масло, лимонний сік і часник. Як правило, він служить свого роду аперитивом. Однак, іноді хумус використовують в якості заправки до страв.


Звичайно ж, Ізраїль славиться своїми ювелірними прикрасами. У цій країні можна знайти прикраси на будь-який смак. В основному ювеліри спеціалізуються на срібних виробах. Найбільш поширеною мережею ювелірних магазинів в Ізраїлі є «Міхаль Негрін». Причому, що характерно, в цій ювелірної мережі прикраси дешевше, ніж в європейських магазинах.

Подарунки для віруючих людей

Відмінним подарунком для віруючої людини стане зірка Давида. Це найпоширеніший іудейський символ, який служить і прикрасою, і оберегом. На другому місці за популярністю є ікона із зображенням святого сімейства. Також популярні ікони Миколи Чудотворця і Христа Спасителя.

Недорогим, але дуже хорошим подарунком стане ялин, який являє собою оливкова олія з пахощами. Гарним подарунком послужить і талес. Це спеціальні молитовні покривала, які виготовляють із вовни вівці.

Універсальні подарунки

Всім сподобаються такі подарунки, як посуд, скатертини, оливкова олія і, звичайно, косметика. Її, до речі, краще купувати в спеціалізованих магазинах, так як є ризик нарватися на підробку.

Наостанок зазначимо, що Ізраїль - дорога країна. Тому шукати щось дешеве там складно. Найдорожчими товарами є ювелірні прикраси. Найвигіднішими товарами для покупки будуть пахощі, ікони та сувеніри. Купувати їх можна на ринках у будь-яких продавців, в тому числі і в арабів, марокканців, вихідців з Єгипту та інших. При цьому можна сміливо торгуватися, адже багато з них знають російську мову.

Рекомендуємо до прочитання такі статті:


» » Що привезти з израиля?