Що привезти з іспанії?

Фото - Що привезти з Іспанії?

Іспанія - це, в деякому роді, унікальна держава. По-перше, це об'єднуючий центр трьох континентів: Африки, Америки і Європи, що не могло не відбитися на багатих традиціях цієї країни. А по-друге, Іспанію іноді називають музеєм під відкритим небом. Країна багата культурними та архітектурними пам'ятками, тут неймовірна кількість музеїв, галерей і пам'ятників. І, звичайно ж, Іспанію неможливо уявити без пристрасного фламенко, захоплюючої кориди та професійного футболу. Після відпочинку в цьому сонячному куточку землі у вас залишиться море вражень, але, звичайно ж, хочеться, щоб про нього вам нагадували ще й сувеніри.
Кулінарні шедеври Іспанії

Що можна привезти з Іспанії? За покупками ви можете сміливо відправитися не тільки в елітні бутіки, а й на ринки і в мережеві супермаркети. Але майте на увазі, що ринки працюють тільки вранці. Отже, якщо ви гурман, і вирішили порадувати себе і своїх рідних традиційними іспанськими напоями та стравами, то сміливо купуйте іспанське вино. Примітно те, що даний іспанське вино можна купити всього за кілька центів, але частіше туристи набувають такі вина, як «Torres» або «Osborne». Традиційно таке вино продається не в пляшках, а в шкіряних бурдюках, які, в свою чергу, теж вважаються прекрасним сувеніром.

Якщо ви приїдете з Іспанії і не привезете звідти оливки і оливкова олія, це буде великим упущенням. Також в Іспанії роблять найсмачніше сир, приготований з дотриманням традиційних технологій. І ще одним хорошим гастрономічним подарунком з Іспанії стане хамон - сировялений свинячий окіст.


Звичайно ж, продуктовий подарунок дуже порадує ваших близьких. Завдяки йому вони зможуть відчути смак Іспанії, але, на жаль, захват і радість швидко закінчаться і забудуться, тому рекомендуємо вам придбати щось таке, що ще довго буде нагадувати про цю країну.

Що привезти з Іспанії: сувеніри

  1. Шкіра та вироби з неї. Ви можете придбати в подарунок чудові ремені, гаманці, рукавички, портмоне. Всі вони будуть виготовлені з добре виробленої шкіри і відрізнятися винятковою якістю.
  2. Фігурки биків «Торо». Не забувайте про те, що Іспанія - це батьківщина кориди, а бик, в свою чергу, - національний символ країни. Фігурки биків продаються скрізь, і виконані вони з різних матеріалів.
  3. Кастаньєти в наборі з іспанським хусткою і диском з музикою фламенко стануть приємним сюрпризом для ваших друзів. На додаток до цього набору можна купити віяло.
  4. Для футбольних фанатів справжнім подарунком стане продукція з символікою іспанських футбольних клубів «Реал Мадрид» і «Барселона».

Сподіваємося, що ця стаття допомогла вам визначитися з сувенірами з Іспанії. Бажаємо вам приємних покупок!


» » Що привезти з іспанії?