Що привезти з в'єтнаму?

Фото - Що привезти із В'єтнаму?

Туристичні поїздки в Південно-Західну Азію давно користуються попитом. А ось В'єтнам порівняно недавно став привабливим місцем відпочинку. Тому мало хто поки знають, що можна привезти з В'єтнаму.
Прикраси

Вироби з натуральних каменів (шкатулки, ювелірні прикраси) - традиційний промисел в країні. Срібло взагалі нікого не залишає байдужими. Можна придбати і прикраси з національним орнаментом і сучасного дизайну.

Вироби з напівдорогоцінним і дорогоцінним камінням, видобуток яких ведеться на території країни, відрізняються гарною огранюванням.

Найчастіше туристи привозять перли. У В'єтнамі його багато, є і річковий, і морський. Перли вирощується на плантаціях, і ціна його невисока. Однак треба проявляти уважність, щоб не нарватися на підробку.

Сувеніри

До сувенірів можна віднести вироби з червоного і чорного дерева, бамбука, лаку. Це столові прилади (палички), тарілки, підноси, ємності з шкаралупи кокосових горіхів.

Прекрасним подарунком стануть лакові картини і маски, театральні та із зображеннями божеств. Варто звернути увагу на вироби з ротанга. Різноманіттям розмірів, форм відрізняються декоративні ліхтарі. Їх роблять їх бамбука і обтягують шовком.

Капелюхи з пальмового листя - не лише сувенір, але і практичний головний убір. Чоловікам напевно сподобаються пробкові шоломи. А що привезти із В'єтнаму мамі? Ну, звичайно ж, шовковий віяло. Без нього додому краще не повертатися.

Одяг та галантерея


У В'єтнамі знаходяться виробництва одягу деяких відомих брендів, тому купити її можна недорого. Але краще витратитися на вироби з шовку: сорочки, сукні, піжами, туніки, палантини, постільна білизна. Магазини часто знаходяться при швейних майстерень, де можна зшити одяг на замовлення.

Про національну взуття - в'єтнамках - також не варто забувати. Правда, розміри не співпадають з європейськими.

Великий вибір у В'єтнамі шкіри: ремені, гаманці, сумки та ін. Для виробництва виробів з крокодилової шкіри тварин розводять на спеціальних фермах. Можна купити і опудала невеликих крокодилів.

Що випити, чим закусити

Пити рекомендується місцевий ром з різними присмаками і настоянки на зміях, комах, ті жаби (їх краще купувати в аптеках).

У В'єтнамі дуже хороший чай. Сортів безліч, його скрізь дають спробувати. Є екскурсії на чайні плантації, де чай можна купити дешевше. Приємним смаком відрізняється і місцевий кави, особливо популярний сорт «Нгуен Чунг».

Екзотичні солодощі також нікого не залишать байдужими. Роблять їх з фруктів, горіхів і приправ.

Знаючи, що привезти з В'єтнаму, можна сміливо вирушати в цю екзотичну країну.


» » Що привезти з в'єтнаму?