Що привезти з індії?

Фото - Що привезти з Індії?

Безліч людей вже були або планують поїхати відпочивати в Індію. Це дуже красива і загадкова країна. Про те, що привезти з Індії, розповість наша стаття.
Елементи гардеробу

Індія виробляє велику кількість різних виробів з шовку. Вони роблять платтяні тканини, шалі і шарфи, неповторні сарі.

Сарі - це індійська національна жіночий одяг. Вона являє собою шматок тканини від 3 до 7 метрів в довжину. Як правило, цю тканину прикрашають золотою вишивкою і орнаментами. Купити сарі Ви можете на ринку або в магазині з одягом. Також там можна купити чолі - облягаючий футболку. Купувати її добре разом з основним полотном. Сарі та парча з міста Варанасі відомі хитромудрими мотивами з квітів, листя, птахів і фруктів.

У Кашмірі Ви можете купити шовкові шарфики для жінок. Наприклад, шарфи з Туссен - сорти шовку, перед прядінням його виварюють в лужних розчинах.

Прикраси

Що можна привезти з Індії, якщо не прикраси? У магазинах і ювелірних крамницях Ви знайдете прекрасні вироби з дорогоцінними інкрустаціями, а також золоті вироби орнаментовані, які виробляють на півдні країни і срібні прикраси для ніг і рук. Чоловіки можуть купити зброю, яка прикрашена інкрустацією, емаллю і каменями.

В Джайпурі найкраще купувати прикраси з самоцвітами та дорогоцінним камінням. У магазинах варто звернути увагу на зроблені за мотивами місцевої фауни і флори золоті прикраси. Якщо Ви приїхали в Делі, то кращими місцями для покупки прикрас будуть магазини, які знаходяться на ринку Карол Баг (Karol Bagh).

Статуетки


Статуетки роблять з дерева, білого мармуру. Також з граніту та бронзи роблять скульптури. Обов'язково купіть традиційних слоників, виконаних, як російські матрьошки. Улюбленими матеріалами ремісників Індії є мідь, глина, скло, бамбук, сандалове дерево, індійський горіх і рожеве дерево. Крім слоників велику популярність мають статуетки індійських богів.

Спеції та чай

Чай - це традиційна індійська покупка. У магазинах, де продають продукти можна вибрати різні сорти чаю, як класичного, так і екзотичного. Щоб підібрати підходящу Вам марку чаю, обов'язково відвідайте знамениті свої вибором ЧАЙХАНА. У таких закладах можна насолодитися традиціями індійського чаювання і підібрати «ваш» сорт чаю. Просто купити чай Ви можете в спеціалізованих магазинах, що знаходяться недалеко від плантацій чаю.

Прянощі

Прянощі та Індія, як брат і сестра, практично нерозлучні. Одними з найпоширеніших спецій вважають зіру, куркуму, гвоздику, коріандр, шафран, асафетиду, кардамон, корицю, чорні цибульні насіння, фенхель.

Алкогольні напої

Туристи «зі стажем» рекомендують в жодному разі привезти з собою хоча б одну пляшку індійського рому. Одним з найпопулярніших прийнято вважати ром Old Monk.

Тепер Ви знаєте, що привезти з Індії Гоа і не тільки!


» » Що привезти з індії?